CSKA Moskva – HC Energie Karlovy Vary

7:1

koniec (5:0, 2:1, 0:0)

27.08.2016, 08:00 • MINI WERK ARENA, Třinec • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek) cz

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký den. Za chvilku se na vás těším u zápasu Espoo s Vítkovicemi, na počtenou! (10:13:50)

Líbil se vám online přenos? V tom případě bych byl potěšen, kdybyste mě začali sledovat na Twitteru. Děkuji za přízeň.
CSKA Moskva postupuje do bojů o medaile z prvního místa ve skupině a naprosto dominantním skóre 26:4. Energie zůstane v MINI WERK ARENĚ a zahraje si o umístění.
Ve třetí třetině už branka nepadla a CSKA Moskva dokráčelo ke třetímu pohodlnému vítězství ve skupině. Ve třetí periodě se ve dvou dobrých šancích nepovedlo skórovat Abrahamovi a Horáka nepřekonal po přečíslení ani Šebjakin, který tak uzavřel svou gólovou bilanci v tomto utkání na dvou brankách.
Nejlepší hráči utkání:

Gleb Andrejev (MOS, 1+1)
Adam Křemen (KVA, 1+0)

59:15

Ještě jeden dvouminutový trest pro karlovarského hráče. Jan Korčmaroš (KVA) stráví konec zápasu na trestné lavici kvůli krosčeku.

59:01

Abraham nakopl na startu poslední minuty motory a ujel po pravém křídle. Stáhl si puk na forhend, jenomže netrefil karlovarskou branku.

58:26

Bucajev si udělal prostor na pravém křídle, Horák si však jeho ránu znovu pohlídal. Minutu a půl před koncem se vhazuje po jeho levici.

57:55

Černyj přihrál před branku do vyložené příležitosti Guskovovi, ten ale střílel přímo do výstroje Horáka a rozzlobeně klepe holí o led.

57:06

Muchanov přihrál v přečíslení dvou proti jednomu do jízdy Šebjakinovi, jenž ale nevyzrál na Horáka a nepřidal svou třetí branku v zápase.

56:08

Karlovy Vary jsou v plném počtu, ale nadále musejí čelit nátlaku Moskvy. Nikišin se protlačil až ke střele, branku ovšem minul.

55:23

Abraham nahazoval zpoza branky puk před Horáka, avšak karlovarský gólman si skákavý kotouč v pohodě pohlídal.

54:47

Chulapov tečoval Šaposnikovovu ránu od modré čáry, ale jen do Horákova betonu. Každopádně CSKA pokračuje v náporu.

54:07

Výhoda ruského mužstva trvala skoro minutu, teď už odstartuje přesilovka. Nikolas Mareček (KVA) je potrestán dvěma minutami za podražení.

53:12

Vystřelit se nepovedlo Guskovovi ani o něco později Olejnikovi. Brankář CSKA ale opustil branku a Moskva hraje ve výhodě.

52:30

Chulapov s Abrahamem se propracovali až k Horákově brance a druhý jmenovaný střílel z pravého křídla do tyčky!

51:45

Matoušek srazil bruslí Šaposnikovovu střelu od modré čáry k mantinelu. Karlovy Vary se teď ale octly pod tlakem CSKA.

7:1

Góly a asistencie: 9. Muchanov (Gundyrjev, Šaposnikov), 13. Šebjakin (Gundyrjev), 15. Bucajev (Chulapov, Andrejev), 20. Andrejev (Abraham), 20. Šebjakin (Muchanov), 26. Černyj (Guskov), 37. Arbuzov – 38. Křemen (Korčmaroš)

CSKA Moskva: Skotnikov (Žerenko) – Aleksandrov, Ališlalov, Andrejev (C), Arbuzov, Nikišin, Olejnik, Šaposnikov, Šindjakin, Stěpanov, Judin – Bucajev, Gundyrjev, Guskov, Muchanov, Russu, Chulapov, Černov, Černyj, Šebjakin, Abraham. Trenér: Aleksander Levickij.

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Bednář) – Benda, Branný, Horváth, Kosina, Kursa, Pohanka, Tureček, Stejskal – Jiskra, Křemen (C), Mašek, Novotný, Korčmaroš, Rozhon, Zdeněk, Bílek, Bokštefel, Karbulka, Mareček, Matoušek. Trenér: Jiří Kovka.

Rozhodca: Daniel Majetný – Daniel Mareček, David Pavlík