President Cup

HC Oceláři Třinec – Espoo Blues

3:7

koniec (0:1, 2:4, 1:2)

27.08.2016, 17:45 • MINI WERK ARENA, Třinec • O umiestnenie • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek) cz

Ode mě je to pro dnešek definitivně všechno. Děkuji za vaši pozornost při hokejovém maratonu z Třince a zítra se znovu těším, na počtenou!

Ve WERK ARENĚ se nyní dohrává ruské semifinále mezi Jaroslavlí a CSKA Moskva, které rozhodne o složení finále a zápasu o bronzové medaile. (20:10:21)

Líbil se vám online přenos? V tom případě bych byl potěšen, kdybyste mě začali sledovat na Twitteru. Děkuji za přízeň.
NEDĚLNÍ PROGRAM V MINI WERK ARENĚ

9:00, o 5. a 6. místo:
Dinamo Riga – Espoo Blues

12:00, o 7. a 8. místo:
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
Dnešní program v MINI WERK ARENĚ je u konce a Třinec podlehl Espoo 3:7. Už před třetí třetinou prohrával o tři góly, ale v poslední periodě kvůli velké nedisciplinovanosti ještě dvakrát inkasoval. Po úniku Walleniuse se prosadil střelou do odkryté klece Forslund a sedmý gól za záda Švančary vstřelil nejlepší hráč utkání Savenkov. V závěru, který byl mimořádně prošpikován tresty na obou stranách, se podařilo snížit Tobiáši Brancovi.
Nejlepší hráči utkání:

Dilan Savenkov (BLU, 1+1)
David Homola (TRI, 0+1)

59:01

V poslední minutě přichází ještě dvouminutový trest za sekání pro Šimona Miklera (TRI). Utkání se dohrává ve čtyřech na obou stranách.

58:04

Třinec právě vstřelil branku!
Třinec využívá přesilovku a přeci jen ještě snižuje! Stacha nabil na modré čáře Homolovi, jehož ránu vyrazil Stenroos před sebe a po dorážce TOBIÁŠE BRANCE už se natahoval marně – 3:7! Asistence: David Homola, Marko Stacha.

57:43

Oceláři rozehráli nepřesně, a je z toho zakázané uvolnění. Trenér Raszka před chvilkou odvolal Švančaru a Třinec zkoušel hrát v šesti, teď ale k tomuto tahu sáhnout nemůže.

57:07

Aleksi Poikselkä (BLU) doplňuje své dva spoluhráče na trestné lavici, aby jim náhodou nebylo smutno. Dvě minuty za sekání.

56:49

Oceláři hrají ve dvojnásobné početní výhodě a snaží se alespoň kosmeticky upravit výsledek. Peterek pronikl před branku, ale k zakončení se nakonec nedostal.

56:25

Hra je teď kvůli nedovoleným zákrokům na obou stranách značně rozkouskovaná. Robin Holmberg (BLU) bude pykat po dobu dvou minut za podražení.

55:49

Daniel Tulensalo (BLU) je vyloučen na dvě minuty za podražení a přesilovku si zahrají domácí. Ačkoliv Tulensalo protestuje a ukazuje rozhodčímu, že třinecký soupeř pád výrazně přihrál.

55:20

Tečovaná střela, kterou vyslal od modré čáry Poikselkä, nadělala Švančarovi starosti. Betonem však dokázal puk vyrazit a pak mu už mu pomohli obránci.

54:37

Střela Hirvonena z pravého křídla trefila obětavého obránce Homolu, který se dostal i k odraženému puku a vystřelil jej z obranné třetiny.

53:57

Králík se vrátil zpět na led, ale na trestné lavici ho okamžitě střídá Filip Cienciala (TRI). Ten odsedí dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu.

53:19

Timmerbacka měl velké štěstí, že udržel modrou čáru a následně nepustil Peterka do samostatného úniku. Kotouč se totiž z jejich souboje odrazil do boxu časoměřičů.

52:55

Švančara drží ve skrumáži kotouč pod lapačkou a obránci Třince odstrkávají z brankoviště Iso-Kuorttiho. Vhazování před bránou Ocelářů.

3:7

Góly a asistencie: 22. Tobiáš Marguš (Raška), 23. Srníček (Rybnikár), 59. Branc (Homola, Stacha) – 8. Iso-Kuortti (Savenkov, Niemi), 33. Poikselkä (Puolakka), 36. Wallenius, 38. Forslund (Isiguzo, Wallenius), 40. Rissanen (Puolakka), 49. Forslund (Wallenius, Rikkilä), 50. Savenkov

HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Homola, Srníček, Cienciala, Wantulok, Mituchovič, Stacha, Konderla, Bulava – Tobiáš Marguš (C), Čmiel, Rybnikár, Szmek, Mikler, Wardas, Jurzyca, Stročka, Branc, Macháček, Matěj, Králík, Raška. Trenér: Jiří Raszka.

Espoo Blues: Stenroos (Riihimäki) – Holmberg, Jungarå, Mäkinen (C), Poikselkä, Rikkilä, Savenkov, Timmerbacka, Tulensalo – Forsell, Forslund, Hirvonen, Isiguzo, Iso-Kuortti, Kutvonen, Maarni, Niemi, Puolakka, Rissanen, Sjölund, Wallenius. Trenér: Toni Mäkiaho.

Rozhodca: René Libiger – Daniel Majetný, Daniel Mareček