ČEZ Extraliga žen (CZ)

Ne – FbŠ pipni.cz Bohemians

7:5

koniec (1:1, 4:1, 2:3)

25.09.2016, 16:00 • Sportovní hala Jižní Město, Praha • 2. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ) cz

Je konec. Ve třetí třetině ukázaly hráčky Bohemians, jak se hraje za nepříznivého stavu. Hostující hráčky dokázaly stáhnout tříbrankové manko a držely do osmapadesáté minuty cennou remízu. To se nakonec nelíbilo Lucii Košturiakové, která to vzala na sebe a vystřelila všechny body svému Herbadentu. (17:51:48)
Nejlepší hráčky utkání:

Hana Poláková (BOH)
Michaela Šulanová (HRB)

59:43

Herbadent právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Do prázdné branky se dokázala trefit ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

59:15

Hráčky Bohemians mají pětačtyřicet vteřin na vyrovnání.

58:38

Oddechový čas pro FbŠ pipni.cz Bohemians.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13

Herbadent jde do vedení! Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby se do míčku opřela LUCIA KOŠTURIAKOVÁ, která ho poslala rovnou pod horní tyč Omelkové branky. Asistence: Dagmar Surá.

56:11

Míček je na hokejkách hráček Bohemians. Hostující hráčky se s ním nikam nehrnou.

55:23

Christiánová musela zasahovat maskou, když vyrážela střelu Bočanové.

54:42

Omelková si pohlídala místo u levé tyče po pokusu jedné z domácích hráček.

53:58

Bohemians právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Herbadent sice tlačil, ale pak přišel jeden útok Bohemians a tvrdá rána MONIKY SLAVÍKOVÉ, která propálila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Hana Poláková.

53:21

Bohemians je pod tlakem, ale velmi pozorně se brání a vyčkává na chyby v obraně Herbadentu.

52:46

Skořepová to zkoušela z levé strany, ale míček si cestu do branky nenašel.

51:11

Momentálně se hraje ze strany na stranu, ale bez většího množství střeleckých příležitostí.

50:01

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Dočkáme se nějaké zajímavé zápletky?

49:40

Lucie Pilíková se snažila propálit hradbu těl před brankou Bohemians. To se jí nakonec nepodařilo a míčku se zmocnily hráčky hostujícího celku.

48:34

A další povedený zákrok v podání Christianové. Tentokrát musela zasahovat proti povedené střele Hany Polákové.

47:40

Na druhé straně se nyní musela ohánět Jana Christiánová, která drží jednobrankové vedení svého celku.

46:15

Přesně takhle to bylo i před předchozí brankou Bohemians. Herbadent tlačil po inkasované brance, ovšem marně bušil na branku Omelkové.

45:37

Košturiaková se snažila rychle odpovědět, avšak její rána minula branku Bohemians.

44:59

Tak pozor, je to již pouze o jednu branku. Tentokrát mířila přesně do černého VERONIKA ZITTOVÁ. Asistence: Eva Preisslerová.

43:43

Nyní se však hosté musí bránit. Herbadent točí obranu Bohemians, ale ke střele se nikdo z domácích hráček nemůže dostat.

42:54

Klokankám se zásluhou MONIKY SLAVÍKOVÉ daří vstřelit kontaktní branku a hostující hráčky jsou zpět v utkání o body. Asistence: Iveta Hyršlová.

42:25

Hostující hráčky se snaží, ale nejde to. Bočanová se nedokázala dostat ke střele proti přesile svých soupeřek.

41:12

Třetí část se začíná ve velmi opatrném stylu. Oba celky se nikam nehrnou.

40:01

Druhá část je již historií. Herbadent v ní potvrdil hlavně zkraje třetiny svou ofenzivní sílu a po zásluze vede po čtyřiceti minutách 5:2.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:25

Tempo hry lehce opadlo. Nevypadá to, že bychom se měli dočkat do konce periody nějaké změny ve skóre.

37:30

Rychlou akci na jeden dotek dokázala zakončit u levé tyče DOMINIKA STEINBACHOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

35:29

Hostující hráčky to zkouší čím dál častěji. Nyní hráčky v černozeleném kombinují v bezprostřední blízkosti domácí branky.

Dnešní utkání sleduje 83 diváků.

34:35

Hráčky Bohemians hrají v plném počtu.

33:02

Lucia Košturiaková se dostala na středu ke střele, ale její tečovaná rána skončila vysoko nad brankou Bohemians.

32:35

Vyloučení v týmu FbŠ pipni.cz Bohemians (Karla Kalecká – 2 minuty, Vysoká hůl).

31:19

Na druhé straně se však dostala do dobré šance také Steinbachová, ale proti Omelkové neuspěla.

30:42

Florbalistky Bohemians šly do přečíslení, ovšem zbytečnou přihrávkou se připravily o vynikající šanci ke skórování.

29:55

Je za námi téměř půlka utkání a vyjma prvních čtyř minut ve druhé třetině sledujeme velmi vyrovnanou taktickou bitvu.

28:50

Domácí jsou stále více na míčku, ale nikam s ním nespěchají, také nemají kam.

27:33

Hostující Klokanky se snaží o kontaktní branku, avšak obrana Herbadentu v čele s Christiánovou jim v tom úspěšně brání.

26:20

Z velké dálky to zkusila Denisa Billá. S jejím nepříliš prudkým pokusem neměla Omelková velkou práci.

25:47

Skořepová výborně podržea míček proti přesile a vyslala dopředu jednu ze svých spoluhráček. Z následné akce ovšem nebylo vůbec nic.

24:58

Po hektickém začátku prostředního dějství se nám hra opět zklidnila.

23:22

Hráčky Bohemians se usadily před brankou domácích. Jana Christiánová musí být ve střehu.

22:06

S góly se nám najednou roztrhl pytel. Domácí hráčky si berou zásluhou LUCIE PILÍKOVÉ své dvoubrankové vedení zpět. Asistence: Martina Čapková.

21:44

Dvoubrankové vedení Herbadentu vydrželo pouhých jednadvacet vteřin. HANA POLÁKOVÁ dokázala využít zmatku před brankou Christiánové. Bez asistence.

21:23

Tak to je vskutku začátek prostřední části. Tentokrát se dokázala prosadit DENISA BILLÁ. Asistence: Lucie Košturiaková.

20:52

Domácí hráčky vlétly do druhé třetiny ve velkém stylu. MARTINA SKOŘEPOVÁ se dostala před branku, kam jí přišel míček na hůl a domácí hráčka se nemýlila. Asistence: Martina Čapková.

20:01

Zatím sledujeme vyrovnané utkání. Domácí Herbadent poslala ve čtrnácté minutě do vedení Čapková. O vyrovnání se postarala Rybičková pouhou vteřinu před zazněním sirény. Do druhé části se tak půjde za vyrovnaného stavu 1:1.

20:00

19:59

Tak to se na to podívejme! Jednu jedinou vteřinu před koncem třetiny se daří VERONICE RYBIČKOVÉ srovnat stav utkání na 1:1. Asistence: Adéla Bočanová.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:12

Čapková číhala opět u levé tyče. Když se k ní míček dostal, tak ho nemohla ze vzduchu trefit. To byla dobrá šance na zvýšení stavu utkání.

17:44

Vyrovnaná partie trvá i na konci prvního poločasu. Dočkáme se ještě změny stavu do zaznění sirény?

16:18

Po delší době se dostali do útoku také hostující hráčky, které zaměstnávaly obranu Herbadentu.

15:33

Jedna z domácích hráček se drala tak moc za míčkem, až si pomohla útočným faulem. U míčku tak budou hráčky Bohemians.

14:20

Domácí hráčky jsou rázem při chuti. Omelková musí být neustále v pozoru.

13:02

Jen jsem to dopsal, tak je tu první branka Herbadentu. Tu zajistila pohotovou dorážkou u levé tyče MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Dominika Steinbachová.

12:56

Míček putuje ze strany na stranu, ovšem branky jsme se zatím nedočkali.

11:58

Lucie Pilíková se dostala k míčku a ihned zakončovala, ale její pokus k brance Omelkové nedoletěl.

11:01

A opět se hraje před brankou Herbadentu. Tentokrát operovala s míčkem v blízkosti branky Adéla Bočanová.

09:39

Bohemians působí velmi dobrým dojmem. Christiánová musela dvakrát zasahovat proti střelám hostujících hráček.

08:22

Hyršlová má míček na hokejce, ale nikam s ním nespěchá. Hostující hráčky se snaží o postupnou kombinaci na polovinu svých soupeřek.

06:52

Rozehrávka se domácím hráčkám příliš nepovedla. Z toho mohla těžit jedna z hráček Bohemians. Ta však skákavý míček nedokázala správně zasáhnout.

05:37

Domácí hráčky se snaží, ale obrana Bohemians zatím funguje na výbornou.

04:42

Poprvé se také předvedla slovenská reprezentantka, Lucia Košturiaková, která to zkusila z velkého úhlu. Její rána skončila pouze na boční síti hostující branky.

03:42

Zatím sledujeme hru ze strany na stranu, avšak bez většího množství střeleckých pokusů.

02:33

Z otočky to ihned zkoušela Martina Čapková. Omelková nemusela vůbec zasahovat.

01:53

V první větší šanci se objevila hostující Veronika Zittová, avšak mezi tři tyče Herbadentu se netrefila.

01:26

Skořepová si dobře podržela míček a nechala své spoluhráčky v klidu vystřídat.

00:33

Bohemians se zkraje utkání dostalo k brance domácích, ale Christiánovou nikterak neohrozilo.

00:01

Herbadent FK Jižní Město: Christiánová (Červová) – Suková, Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková – L. Pilíková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Zabavská, Polívková.

FbŠ pipni.cz Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Nguyenová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Hyršlová, Preisslerová, Slavíková – Poláková, Kalecká, Bočanová – Zittová.

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

7:5

Góly a asistencie: 14. Čapková (Steinbachová), 21. Skořepová (Čapková), 22. Billá (Košturiáková), 23. L. Pilíková (Čapková), 38. Steinbachová (Kubišová), 58. Košturiáková (Surá), 60. Polívková (Kubišová) – 20. Rybíčková (Bočanová), 22. Poláková, 43. Slavíková (Hyršlová), 45. Zittová (Preisslerová), 54. Slavíková (Poláková)

Ne: Christiánová (Červová) – Suková, Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková – L. Pilíková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Zabavská, Polívková.

FbŠ pipni.cz Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Nguyenová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Hyršlová, Preisslerová, Slavíková – Poláková, Kalecká, Bočanová – Zittová, Chvátalová, Jelínková.

Rozhodca: Zdeněk Cholek a Jana Cholková