ČEZ Extraliga žen (CZ)

Ne – FbŠ pipni.cz Bohemians

7:5

koniec (1:1, 4:1, 2:3)

25.09.2016, 16:00 • Sportovní hala Jižní Město, Praha • 2. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ) cz

59:43

Herbadent právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Do prázdné branky se dokázala trefit ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

58:38

Oddechový čas pro FbŠ pipni.cz Bohemians.

57:13

Herbadent jde do vedení! Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby se do míčku opřela LUCIA KOŠTURIAKOVÁ, která ho poslala rovnou pod horní tyč Omelkové branky. Asistence: Dagmar Surá.

53:58

Bohemians právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Herbadent sice tlačil, ale pak přišel jeden útok Bohemians a tvrdá rána MONIKY SLAVÍKOVÉ, která propálila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Hana Poláková.

44:59

Tak pozor, je to již pouze o jednu branku. Tentokrát mířila přesně do černého VERONIKA ZITTOVÁ. Asistence: Eva Preisslerová.

42:54

Klokankám se zásluhou MONIKY SLAVÍKOVÉ daří vstřelit kontaktní branku a hostující hráčky jsou zpět v utkání o body. Asistence: Iveta Hyršlová.

37:30

Rychlou akci na jeden dotek dokázala zakončit u levé tyče DOMINIKA STEINBACHOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

Dnešní utkání sleduje 83 diváků.

32:35

Vyloučení v týmu FbŠ pipni.cz Bohemians (Karla Kalecká – 2 minuty, Vysoká hůl).

22:06

S góly se nám najednou roztrhl pytel. Domácí hráčky si berou zásluhou LUCIE PILÍKOVÉ své dvoubrankové vedení zpět. Asistence: Martina Čapková.

21:44

Dvoubrankové vedení Herbadentu vydrželo pouhých jednadvacet vteřin. HANA POLÁKOVÁ dokázala využít zmatku před brankou Christiánové. Bez asistence.

21:23

Tak to je vskutku začátek prostřední části. Tentokrát se dokázala prosadit DENISA BILLÁ. Asistence: Lucie Košturiaková.

20:52

Domácí hráčky vlétly do druhé třetiny ve velkém stylu. MARTINA SKOŘEPOVÁ se dostala před branku, kam jí přišel míček na hůl a domácí hráčka se nemýlila. Asistence: Martina Čapková.

19:59

Tak to se na to podívejme! Jednu jedinou vteřinu před koncem třetiny se daří VERONICE RYBIČKOVÉ srovnat stav utkání na 1:1. Asistence: Adéla Bočanová.

13:02

Jen jsem to dopsal, tak je tu první branka Herbadentu. Tu zajistila pohotovou dorážkou u levé tyče MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Dominika Steinbachová.

7:5

Góly a asistencie: 14. Čapková (Steinbachová), 21. Skořepová (Čapková), 22. Billá (Košturiáková), 23. L. Pilíková (Čapková), 38. Steinbachová (Kubišová), 58. Košturiáková (Surá), 60. Polívková (Kubišová) – 20. Rybíčková (Bočanová), 22. Poláková, 43. Slavíková (Hyršlová), 45. Zittová (Preisslerová), 54. Slavíková (Poláková)

Ne: Christiánová (Červová) – Suková, Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková – L. Pilíková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Zabavská, Polívková.

FbŠ pipni.cz Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Nguyenová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Hyršlová, Preisslerová, Slavíková – Poláková, Kalecká, Bočanová – Zittová, Chvátalová, Jelínková.

Rozhodca: Zdeněk Cholek a Jana Cholková