Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – GD Estoril Praia

2:0

koniec (1:0)

09.12.2016, 21:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • 13. kolo • Ondřej Klos cz

Tipsport: 2.05 3.13 3.9

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (23:29:44)
Domácí přidali branku i v druhém poločase. O tu se postaral pohotovou střelou Edinho v 50. minutě. Zbytek zápasu už Setúbal naprosto kontroloval. Estoril dnes netrefil ani jednou bránu, všechno letělo nad. Domácí přeskakují dnešního soka a posouvají se na 9. místo. Hosté klesají na desáté a ztrácí bod na Setúbal.

90+3

90+2

Domácí kombinují na své polovině a o vítězi je dnes už rozhodnuto.

90+1

Střela Augusta končí deset metrů nad brankou domácích. Velmi zbytečná rána.

90

Rozhodčí Malheiro nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Estoril se snaží přidat čestný gól, jenže domácí jsou dnes velmi pozorní a důslední.

88

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Reis Amaral, přichází Silva.

87

Rohový kop byl bez problémů odvracen.

86

Reis Amaral se hnal po pravém křídle do pokutového území. Když se do něho dostal, odcentroval před bránu. Tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů a tak Dankler odkopává na roh.

85

Dlouhé vhazování do vápna končí na hlavě pozorného Cardosa, který hlavičkuje míč do bezpečí.

84

Silva Afonso vybojoval vhazování poblíž pokutovému území domácích.

83

Další útočný faul končí akci Estorilu.

82

V posledních minutách je plno faulů, které končí žlutou kartou. Tato hra vyhovuje Setúbalu, který kráčí za vítězstvím.