koniec (1:1, 2:1, 0:2)

11.12.2016, 01:10 • Amalie Arena, Tampa • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.9 3.7 2.25

59:45

Patrik Hörnqvist (PIT) podrazil Hedmana, a tak ještě dostává dvě minuty za podražení.

58:11

Lightning odvolávají svého brankáře a Pens jim trochu pomáhají, protože si hosté berou svůj oddechový čas.

50:45

Stralman si vybruslil až od modré čáry k bráně Pens, kde i vystřelil a jeho střela prošla Murraymu pod betony, ale puk odpálil Schultz. Na modré se k němu dostal Hedman, který nastřelil břevno a následně ještě mohl zakončovat do prázdné Filppula, jenže toho zázračně vychytal Murray!

48:53

Pittsburgh otočil vývoj utkání na svou stranu díky třem využitým přesilovkám v řadě!

48:36

48:36 Jevgenij MALKIN - 3:4

48:36

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Penguins využívají přesilovou hru! Tak to bylo rychlé! Daley nahrál puk do pravého kruhu, kde byl JEVGENIJ MALKIN, jenž si ještě trochu pobruslil a následně se svou střelou prostřelil Vasilevského. Asistence: Trevor Daley, Phil Kessel.

48:25

Mimo hru se do sebe pustili Ian Cole (PIT) a Cedric Paquette (TBL), za což oba dostávají pět minut. Při hře tu však byl i faul Coburna (TBL), který dostává dvě minuty, a Pens si tak zahrají přesilovou hru.

46:11

Hosté jeli ve dvou na nikoho, kde nakonec Kühnhackl nahrál Wilsonovi, jenž však netrefil bránu Tampy Bay!

45:08

45:08 Sidney CROSBY - 3:3

45:08

Penguins využívají přesilovou hru! Letang nahrál na levou stranu Kesselovi, jenž viděl mezi kruhy volného SIDNEYHO CROSBYHO, který se následně trefil přesně, a vyrovnává tak stav utkání. Asistence: Phil Kessel, Kris Letang.

43:41

Nikita Nestěrov (TBL) trefil Colea holí do obličeje, takže si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

41:57

Na trestnou lavici putují Trevor Daley (PIT), jenž dostává dvě minuty za sekání a Alex Killorn (TBL) na dvě minuty za hákování,

37:25

37:25 Jevgenij MALKIN - 3:2

37:25

Penguins využívají přesilovou hru! Tak to byla parádní přesilovková kombinace hostujících hokejistů, na jejímž konci byl mezi kruhy postavený JEVGENIJ MALKIN, který svou střelou překonal Vasilevského. Asistence: Phil Kessel, Kris Letang.

35:53

Andrej Šustr (TBL) dostává dvě minuty za hákování, a Pens si tak zahrají další přesilovou hru.

30:28

30:28 Jonathan DROUIN - 3:1

30:28

Tampa právě vstřelila branku!
Garrison vyhodil puk ze svého obranného pásma a Cole si nevšiml, že za ním jede JONATHAN DROUIN, který si tedy přebral puk a jel sám na Murrayho, kterého překonal kličkou do bekhendu. Asistence: Jason Garrison.

23:38

23:38 Valtteri FILPPULA - 2:1

23:38

Domácí hokejisté se následně dostali do protiútoku dvou na jednoho, kde celou akci řešil VALTTERI FILPPULA střelou, která prošla za záda Murrayho, a domácí tak otáčejí vývoj utkání na svou stranu. Asistence: Nikita Nestěrov.

21:01

Sidney Crosby (PIT) dostává dvě minuty za sekání, a po svém návratu na ledovou plochu nezačal zrovna nejlépe.

19:14

Alex Killorn (TBL) podrazil jednoho z hráčů Pens, čímž tak oslabuje svůj celek, protože dostává dvě minuty.

17:57

17:57 Jonathan DROUIN - 1:1

17:57

Lightning využívají přesilovou hru! Stralman nahrál puk na levou stranu JONATHANU DROUINOVI, jenž napřáhl a trefil kotouč přesně k bližší tyči hostující klece. Asistence: Anton Stralman, Nikita Kučerov.

16:07

Jevgenij Malkin (PIT) chtěl vystřelit, jenže upadl a navíc při svém pádu trefil Drouina do obličeje holí, kterému i způsobil zranění, takže si odsedí čtyři minuty na trestné lavici.

13:44

Hagelin objel bránu Tampy Bay, aby následně přihrál Malkinovi, kterého však ve velké příležitosti vychytal Vasilevskij.

12:03

12:03 Sidney CROSBY - 0:1

12:03

Pens se následně k puku dostali a od modré vystřelil Dumoulin, jehož pokus vyrazil Vasilevskij před sebe, kde hlídkoval SIDNEY CROSBY, který i v pádu dokázal zakončit a dostal puk až do brány Tampy Bay. Asistence: Brian Dumoulin, Kris Letang.

08:50

Po odpískání se do sebe pustili Nikita Kučerov (TBL) a Trevor Daley (PIT), což znamená, že si oba odsedí pět minut na trestné lavici.

04:43

Pittsburgh si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože Nikita Nestěrov (TBL) dostává dvě minuty za držení protihráče.

3:4

Góly a asistencie: 18. Drouin (Strålman, Kučerov), 24. Filppula (Nestěrov), 31. Drouin (Garrison) – 13. Crosby (Dumoulin, Letang), 38. Malkin (Kessel, Letang), 46. Crosby (Kessel, Letang), 49. Malkin (Daley, Kessel)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Garrison, Šustr, Coburn, Nestěrov – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Point, Vermin – Boyle, Filppula, Drouin – Naměstnikov, Paquette, J.T. Brown.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Dumoulin, Letang, Määttä, Daley, Cole, J. Schultz – Sheary, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Malkin, Kessel – Kunitz, Bonino, Rust – S. Wilson, Cullen, Kühnhackl.

12:03 PIT 0:1 Crosby (Dumoulin, Letang)
16:07 PIT 2+2 Malkin, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
17:57 TBL 1:1 Drouin (Strålman, Kučerov)
19:14 TBL 2 Killorn, podrazenie