21.01.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Petr Sumbal cz

Autorem vítězné branky je RYAN ELLIS.

64:29

Ryan Johansen mohl rozhodnout, ale trefil jen horní tyč Talbotovy brány. Edmonton vinou špatného střídání nechal Johansena trestuhodně volného a málem jej to mohlo mrzet.

63:25

Ani další individuální akce McDavida neskončila brankou. Stejně jako následná dorážka Leona Draisaitla. Rinne teď výrazně podržel svůj tým.

61:25

Na druhé straně pak zase měl přečíslení dva na jednoho Nashville, ale ani on jej nedokázal gólově zakončit.

61:12

McDavid z protiútoku v situaci dva na jednoho minul branku!

55:31

55:31 Milan LUCIC - 2:2

55:31

Edmonton právě vstřelil branku!
MILAN LUCIC v podstatě tuto přesilovku faulem na svou osobu zařídil a je to on, kdo srovnává na 2:2. Stál přesně tam, odkud padá nejvíce branek, tedy na brankovišti, a dočkal se zasloužené odměny v podobě gólu, mimochodem svého pátého přesilovkového v sezoně. Asistence: Leon Draisaitl, Connor McDavid.

54:45

Znovu se bude vylučovat na straně Nashvillu. Lucic před pár sekundami čistě hitoval Watsona a ten na to poté nesmyslně reagoval tak, že Lucice trefil úplně mimo hru. Je vyloučen za hrubost. Domácí budou hrát 26 sekund v pěti proti třem.

53:11

Irwin se pošťuchoval s McDavidem a protože hvězda a kapitán Edmontonu se poroučel na led, je výsledkem dvouminutový trest za podražení pro Matta Irwina.

46:55

46:55 Ryan ELLIS - 1:2

46:55

Nashville právě vstřelil branku!
Irwinova střela byla sice nepřesná, ale hosté se udrželi na puku v útočném pásmu a nenápadné nahození RYANA ELLISE od modré překvapivě skončilo za zády Cama Talbota, který jen ve třetí třetině dokázal chytit několik mnohem větších šancí. Asistence: Ryan Johansen, Matt Irwin.

45:01

Za Edmonton je vyloučen Matt Hendricks, za Nashville Cody McLeod, oba za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

37:53

37:53 Matt HENDRICKS - 1:1

37:53

Dlouho jsme čekali na první gól zápasu, ale vyrovnání jsme se dočkali okamžitě. Rinnemu se nepovedla rozehrávka a i když se před střelou MATTA HENDRICKSE stihl vrátit do brány, mezírku mezi svými betony si dostatečně ucpat nedokázal a právě tudy mu kotouč proklouzl za záda. Asistence: Zach Kassian.

37:12

37:12 Viktor ARVIDSSON - 0:1

37:12

Je tu první gól zápasu. VIKTOR ARVIDSSON nejprve výborně udržel kotouč proti třem hráčům Edmontonu, a pak už jen dorážkou dokončil akci svých spoluhráčů. Střelu Forsberga ještě Talbot vyrazil, ale jen před dojíždějícího Arvidssona a proti jeho střele už neměl nárok. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Johansen.

31:20

Rychlou lapačku předvedl Cam Talbot. Na střelu Ribeira z levé strany dobře viděl a předvedl hodně efektivní zákrok.

30:09

Dlouho to ale nevydrželo, protože Milan Lucic pod tlakem vyhodil kotouč ze hry a to se trestí dvěma minutami.

28:02

A je tu další trest, který dostává Ryan Nugent-Hopkins za hákování Ekholma. Minutu a 45 sekund bude hrát Nashville přesilovku čtyři na tři.

27:46

Znovu se bude vylučovat, tentokrát na trestnou lavici usedne Patrick Maroon za hrubost.

27:33

A na druhé straně zase rozezněl tyčku po střele z levé strany Connor McDavid!

26:21

Trochu nejistý zákrok předvedl Rinne proti střele Ryana Nugenta-Hopkinse, ale následně si poradil i s dorážkou, takže ve výsledku svůj tým výrazně podržel.

24:37

Ostrá bitka se odehrála mezi Lucicem a McLeodem. Byla to krátká, ale tvrdá bitka. A je navíc vyloučen i Matt Hendricks, který svým faulem loktem na Subbana celou situaci zavinil. Nashville tedy bude hrát přesilovku pět na čtyři.

22:14

Tentokrát pálil Patrick Maroon, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen beton připraveného Rinneho.

21:15

Nashville hrál chvíli v šesti a bude za to pykat oslabením.

19:56

Ideální přihrávku dostal od Ribeira mezi kruhy Calle Järnkrok, dobrý zákrok však předvedl Cam Talbot.

14:41

Pěkná kombinace po ose McDavid – Lucic byla zakončena střelou Letesta, ale také výborným zákrokem Pekky Rinneho.

13:33

Vylučovat se bude na straně Nashvillu. Na trestné lavici už sedí Bietto za držení protihráče.

12:44

Benoit Pouliot se ocitl v hodně zajímavé, šanci, asi zatím nejlepší zákrok zápasu předvedl Rinne.

12:20

Patrick Maroon s Austinem Watsononem se pustili do bitky. Ta netrvala moc dlouho, Maroon během ní rozdal pár pěkných úderů, ale nakonec byl sražen k ledu Watsonem. Oba jsou samozžejmě vyloučeni na 5 minut, hrát se bude ale nadále v plném počtu.

06:00

Minutu a 7 sekund budou hrát hosté ve třech. Za vyhození puku ze hry musí na trestnou lavici Benning.

05:15

Ellis trefuje hned první přesilovkovou střelou tyčku!

05:07

Poprvé v utkání se bude vylučovat, za hákování musí odjet na trestnou lavici Patrikck Marron.

2:3

Góly a asistencie: 38. Hendricks (Kassian), 56. Lucic (Draisaitl, McDavid) – 38. Arvidsson (Forsberg, Johansen), 47. Ellis (Johansen, Irwin), rozh. náj. Ellis