83

83. James LAWRENCE - 2:5

83

Trenčín právě vstřelil branku!
JAMES LAWRENCE si v tomto utkání připisuje již čtvrtý gól. Tentokrát dostal přihrávku z pravé strany a z hranice brankoviště prostřelil brankáře Liberce – 2:5.

77

77. James LAWRENCE - 2:4

77

JAMES LAWRENCE proměňuje i druhý pokutový kop v utkání přesnou střelou k levé tyči.

75

75. James LAWRENCE - 2:3

75

Trenčín jde podruhé v zápase do vedení a máme tu tedy znovu zvrat ve skóre. Po akci po levé straně a parádní přihrávce neměl JAMES LAWRENCE nejmenší problém zakončit do naprosto prázdné svatyně soupeře.

47

47. Issa ADEKUNLE - 2:2

47

Slovenský tým krátce po začátku druhého poločasu znovu srovnává krok. Akci po levé straně úspěšně zakončil ISSA ADEKUNLE.

41

41. Miroslav MARKOVIČ - 2:1

41

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec otáčí vývoj zápasu, když o minutu později předvedl akci, která bylo jako přes kopírák k té, která před chvílí předcházela. MIROSLAV MARKOVIČ znovu dostal balón z pravé strany na malé vápno, odkud lehce skóroval.

40

40. Miroslav MARKOVIČ - 1:1

40

Slovan srovnává stav utkání po akci z pravé strany, kdy se po přesné přihrávce prosadil hráč z malého vápna prakticky do prázdné svatyně. Autorem branky byl MIROSLAV MARKOVIČ.

23

23. James LAWRENCE - 0:1

23

JAMES LAWRENCE poslal míč k tyči a s přehledem překonal gólmana!

2:5

Góly: 40. Markovič, 41. Markovič – 23. Lawrence, 47. Adekunle, 75. Lawrence, 77. Lawrence, 83. Lawrence

FC Slovan Liberec: Hladký – Baláž, Šustr, Blažek, Dudek, Šustek, Doležal, Barac, Bláha, Kazda, Markovič.

AS Trenčín: Chovan – Klooster, Udeh, Skovajsa, Pinas, Lawrence, Halgoš, Colina, Gong, Nwofor, Adekunle.