Tipsport extraliga (ČR)

HC Olomouc – Mountfield HK

1:4

koniec (1:1, 0:1, 0:2)

24.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 36. kolo • Martin Vavruša cz

Tipsport: 2.7 4.2 2.25

Já se s vámi tímto loučím. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:30:58)
Střely na branku – třetina (zápas)
Olomouc – 11 (29)
Hradec Králové – 14 (29)
V poslední třetině Hanáci pokračovali ve vysokém tempu a snaze vyrovnat skóre, z toho však pramenila řada chyb a jednu takovou využil i Michal Dragoun, který poslal hosty do dvoubrankového vedení. Hostům už se nepodařilo vyrovnat a to i navzdory faktu, že brankáře odvolali tři a půl minuty před koncem zápasu. Prázdné branky naopak využil Bedřich Köhler, který upravil na konečných 1:4. Mountfield tak přeskočil v tabulce Kometu Brno a patří mu třetí místo. Hanákům se naopak zvolna rozplývají šance na postup do předkola play-off.

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec zpečeťuje dnešní vítězství. Picard vyvezl puk z obranného pásma a v přečíslení dvou proti jednomu nabídl puk BEDŘICHU KÖHLEROVI, kterému sice zablokoval hůl vracející se obránce, ale se štěstím se puk odrazil od jeho brusle přímo do branky. Asistence: Alexandre Picard, Jake Newton.

58:40

Fořtovu střelu Kacetl vytáhl vyrážečkou.

58:18

Herman se dostal k dorážce, ale jeho pokus končí za brankou.

58:04

Jaroměřského střela pro změnu mířila do levého betonu.

57:48

Jaroměřský s Ondruškem udrželi pásmo a Mora má puk v rohu.

57:34

Hosté vyhazují přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.

57:28

Další Škůrkovo nahození, tentokrát do pravého betonu Kacetla.

57:11

Nepřesná rozehrávka vyhání Kohouty do středního pásma.

56:48

Škůrkovo nahození tečovali obránci mimo branku.

56:30

Domácí to už teď zkusí v šesti!

56:30

Oddechový čas pro domácí.

56:30

Po Knotkově střele končí puk v lapačce Kacetla.

1:4

Góly a asistencie: 19. Skladaný (J. Knotek, Ondrušek) – 1. Džerinš (Šimánek), 33. T. Knotek (Dej, Jaroslav Bednář), 49. Dragoun (Picard, Gregorc), 60. Köhler (Picard, Newton)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Rašner, Houdek (A), J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Strapáč, Zeman, Eberle – Holec, T. Mikúš, Rác – Burian, Herman, Fořt.

Mountfield HK: Kacetl (Rybár) – Vydarený (A), Čáp, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Šalda – Šimánek, Džerinš, Červený (A) – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, Dragoun, Köhler – Kopta, T. Knotek, Jarůšek.

Rozhodca: Hribik, Hejduk – Barvíř, Blümel