2:1

koniec po predl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

24.01.2017, 17:00 • SE aréna • 15. kolo • Michael Hruška

Tipsport: 2.15 4.5 2.5

Dnešné stretnutie sa napokon končí výsledkom 2:1 po predĺžení. Liptáci v predĺžení svojmu súperovi puk nepožičali a celý čas strávili v útočnom pásme, až sa napokon presadil Rudolf Huna a rozhodol tak o víťazstve svojho tímu. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:25:44)

60:59

Liptovský Mikuláš dal gól!
Nahodený puk Dzubina vyráža pred seba, kde už stál pripravený RUDOLF HUNA a posiela puk za jeho chrbát. Asistencia: Tomáš Nádašdi.

60:44

Domáci sú sa držia v útočnom pásme a pekne kombinujú.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po riadnom hracom čase sa skončilo stretnutie výsledkom 1:1. Nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:22

Buly vyhrali hostia a zostávajú v útočnom pásme.

59:20

Durný prerušuje hru a vhadzovať sa bude po jeho pravici.

58:27

Liptáci tlačia svojho súpera, ale gól sa im zatiaľ streliť nedarí.

57:30

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Martina. Buly vyhrali hostia, ale po súboji v rohu klziska sa opäť hra prerušuje.

56:38

Strelu Matúša Sukeľa Dzubina s problémami chytá a opäť prerušuje hru.

56:05

Liptáci sú s pukom vo svojom obrannom pásme. Nádašdi vystrelil zo stredného pásma priamo na Dzubinu, ktorý puk chytá a prerušuje hru.

55:15

Cibák bol osamotený medzi kruhmi a prudko vypálil. brankár puk vyráža za bránku. Liptáci zostávajú pri puku.

54:46

Kriška prudko vypálil z ľavého kruhu. Puk tesne minul Dzubinovu bránu.

54:00

Stümpel parádne našiel medzi kruhmi Matúša Sukeľa. Jeho strelu Dzubina dokázal vyraziť do rohu klziska.

53:30

Domáci sú v útočnom pásme. Rozhodca napokon odpískal postavenie hráča v bránkovisku a poslal hru do stredného pásma.

53:05

Vylúčenie v tíme MHC Martin (Leško – 2 min., držanie).

52:10

Liptáci si teraz vypracovali viacero veľmi dobrých príležitostí, no stav zápasu zostáva nezmenený.

2:1

Góly a asistencie: 20. J. Sukeľ (Stümpel, Kriška), 61. Ru. Huna (Nádašdi) – 37. Pacalaj (Galamboš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Burzala, Šiška, Nádašdi, Mezovský, Kadlubiak, Oravec, Makovský, Moravčík – Ru. Huna, Cibák, Vybíral – Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Števuliak, Stümpel, Uhrík – Lištiak, Piatka, Laco

HK VITAR Martin: Dzubina – Pacalaj, Salija, Rusina, Brňák, König, Leško, Dvořák – Rzavský, Heizer, Koyš – Korostin, Galamboš, Varga – Pokrivčák, Dlouhy, Surovka – Markovič, Jurášek, Šalka

Rozhodca: Kalina – Jobbágy, Korba