DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary

6:2

koniec (1:0, 4:2, 1:0)

16.02.2017, 17:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • 41. kolo • Info o dôležitých udalostiach (Martin Stříbrný) cz

Tipsport: 1.32 6.0 5.35

Konec zápasu. (19:36:39)

57:25

Krásné gesto fair-play MICHAELA ČEJKY! Dominik Havlík už seděl na trestné lavici za podražení, ovšem hostující útočník ihned přijel za hlavním rozhodčím a přiznal, že byl nejprve zasažen kotouč, až potom brusle.

56:17

Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí rozhodují o svém vítězství a třech veledůležitých bodech! JOSEF JÍCHA našel odražený kotouč u tyčky a poslal ho do prázdné brány, čímž zkompletoval hattrick! Bez asistence.

55:39

Po souboji v brankovišti se strhla bitka mezi Jiřím Horákem a Pavlem Vápeníkem. Hostující hráč po dlouhé přetahované nakonec povalil domácího Horáka na zem. Litvínovský útočník potrestán 2 minuty za hrubost, hostující Vápeník 2+10 za hrubost a shození rukavic!

52:38

Ondřej Kuchař předvedl dva krásné zákroky, nejprve sebral gól Horákovi, později Zdeňkovi Vébrovi hattrick!

46:59

44:59

Další přesilová hra pro hostující tým. Dalším vyloučeným je Josef Myšák, který se provinil podražením.

44:40

Varům se přesilová hra vůbec nepovedla a Dominik Pecka míří na střídačku.

42:19

Přesilovka také pro Vary. Dominika Pecka putuje na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

42:09

40:09

Ondřej Pajk zasáhl Kučeru holí do obličeje a míří na trestnou lavici.

40:01

Fantastická třetina, ve které padlo šest branek, opět dopadla lépe pro domácí. Ti si v ní totiž vytvořili tříbrankový náskok! Dvě branky během této třetiny vstřelili domácí Josef Jícha a Zdeněk Vébr, za Vary se prosadili Vápeník a Horký.

Třetí perioda začne zhruba v 19:04.

40:00

39:31

38:10

Karlovarští obránci se velmi vehementně dohadují, čí to byla chyba, ale Litvínov vsítil "bůra" ve vlastním oslabení! Po sérii několik střel Litvínova se k volnému puku na brankovišti procpal JOSEFA JÍCHA a nekompromisně ho zasadil do šibenice hostující brány. Asistence: Štěpán Urbánek, Martin Havelka.

37:31

Karlovy Vary se můžou dvě minuty před sirénou vrátit zpět do utkání! Zdeněk Vébr míří na trestnou lavici za sekání a Vary mají skvělou šanci v podobě přesilové hry.

37:16

Domácí útočník se pokusil o bekhendový blafák, ovšem v závěrečné fázi mu kotouč sjel z čepele a Kuchař mu ho vypíchl.

37:16

Jan Bárdoš byl v samostatném úniku zahákován Vodičkou a pojede trestné střílení!

6:2

Góly a asistencie: 18. Brzek (Havlík), 21. Vébr (Březák), 23. Vébr (Myšák, Horák), 35. Jícha (Havelka, Dufek), 39. Jícha (Urbánek, Havelka), 57. Jícha – 25. Vápeník (Davídek, Procházka), 29. Horký (Hauzr, Vodička)

HC Litvínov: Havlík (Kovařík) – Urbánek, Macháč, Franc, Havlík, Březák, Brzek, Myšák – Kučera, Vébr, Bárdoš, Pecka, Horák, Jícha, Dufek, Havelka.

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Ptáček, Beer, Pajk, Vodička, Brabec, Vápeník – Kurfürst, Horký, Fečo, Čejka, Salnikov, Kovář, Davídek, Hauzr, Hendrych, Procházka.

Rozhodca: Orlický – Mašek, Hynčica.