16.02.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • Jiří Sameš cz

Ode mě je to již vše. Příjemný zbytek večera a těším se u dalšího onlajnu. (20:03:56)

Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:48

Střely na branku: Dinamo – 20, Admiral – 33
Zblokované střely: Dinamo – 13, Admiral – 11
Hity: Dinamo – 14, Admiral – 14
Vyhraná vhazování: Dinamo – 34, Admiral – 28
Trestné minuty: Dinamo – 6, Admiral – 8
Utkání mezi Dinamem Moskva a Admiralem Vladivostok je u konce. Domácí v něm získávají 2 body za výhru 2:1 v prodloužení. Skóre zápasu nejprve otevřel v 30. minutě hostující Sajustov. Na začátku třetí třetiny však srovnal na 1:1 Karpov. V prodloužení dostali domácí výhodu přesilové hry a tu zhotovil za 18 vteřin Martins Karsums.

63:26

63:26 Martinš KARSUMS - 2:1

63:26

Dinamo právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Netrvalo dlouho a MARTINS KARSUMS prostřeluje Bobkova. Asistence: Ilja Nikulin, Juuso Hietanen.

63:08

Možná klíčová situace v utkání! Dokáží domácí nabídnutou výhodu zhotovit?

63:08

Oddechový čas pro domácí.

63:08

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jonathon Blum – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

62:00

Jerjomenko musel být znovu na pozoru.

61:21

61:00

Další zákrok Jerjomenka, tentokrát střílel Sajustov.

60:30

Sabolič vyzkoušel Jerjomenka, ten byl připraven.

60:01

V řádné hrací době jsme vítěze nepoznali. Následuje pětiminutové prodloužení. V případě, že ani to nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

60:00

59:21

Admiral dostává výhodu přesilové hry. Posledních 39 vteřin řádné hrací doby. Dokáží hosté v závěru třetí periody skórovat?

59:21

Oddechový čas pro hosty.

2:1

Góly a asistencie: 41. Karpov (D. Višněvskij), 64. Karsums (I. Nikulin, Hietanen) – 30. Sajustov (Blum, Sabolič)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Rylov, Kutejkin, Mironov, Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Karsums, Kašpar, Karpov – Cvetkov, Tarasov, Fjodorov – Rybakov, Kokujov, Sopin – Dugin, A. Galimov, Igumnov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Koněv, Mnacjan, Kurašov – Tkačov, Fisenko, Sabolič – Barbašev, Wright, Sajustov – Kazakov, Makarenko, Žafiarov – Gorškov, Alexandrov, Krasnoslobodcev – Alexejev.

Rozhodca: Alexej Bělov, Roman Ščenjov – Roman Šikhanov, Tornike Kučava

Diváci: 5 712