2:1

koniec po predl. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

16.02.2017, 18:30 • Arena Riga • Martin Penker cz

Tipsport: 2.1 4.1 2.73

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes předvedli skvělý obrat a nakonec jsou to oni, kteří berou dva body. Za domácí se dnes 2x trefil Darzinš. Za hosty se dnes střelecky prosadil jen Korjagin. (20:55:11)

64:56

64:56 Lauris DARZINŠ - 2:1

64:56

Riga právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné! Domácí rozhodují čtyři vteřiny před koncem prodloužení! LAURIS DARZINŠ ujel obráncům a střelou k pravé tyči nedal Masalskisovi žádnou šanci. Asistence: Bez asistence.

64:00

Poslední minutka prodloužení.

63:24

Hosté se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

62:50

Sestito se dostal do samostatného úniku, ale na Masalskise nevyzrál!

62:09

Razgals střelou z levého kruhu nijak neohrozil branku soupeře.

61:10

Cibulskis tvrdou střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

60:55

Indrašis střelou z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Masalskise.

60:17

Domácí se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

60:01

Utkání je za námi, ale bude se prodlužovat, neboť domácí dokázali vyrovnat sedmnáct vteřin před koncem na 1:1 zásluhou Darzinše. Za okamžik tak bude následovat pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:43

59:43 Lauris DARZINŠ - 1:1

59:43

Domácí vyrovnávají sedmnáct vteřin před koncem na 1:1! LAURIS DARZINŠ převzal kotouč na útočné modré čáře. Následně objel padajícího protihráče a střelou do pravého horního růžku branky nedal Masalskisovi sebemenší šanci. Asistence: Krišjanis Redlihs.

59:25

Domácí to zkoušejí v šesti!

58:37

Domácí se urputně snaží vyrovnat, ale hosté teď skvěle brání a snaží se nepustit svého soupeře do svého pásma.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

2:1

Góly a asistencie: 60. Dārziņš (Rēdlihs), 65. Dārziņš – 14. Koriagin (Valujskij, V. Strelcov)

HC Dinamo Riga: Kalniņš (Sedláček) – Rēdlihs, Cibuļskis, Freibergs, Galvinš, Zile, Jerofejevs, Rēdlihs – Dārziņš, Indrašis, Bičevskis – Gillies, Meija, Toluzakov – Skvorcovs, Tim Sestito, Pavlovs – E. Kulda, Lipsbergs, Razgals – Golovkovs.

Lada Togliatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks, Aronson, Kostromitin, Gurkin, Koriagin, Malenkich, Morenets – Filatov, A. Ivanov, Bumagin – Belousov, Zernov, V. Komarov – Achmetov, Rybin, Děmagin – V. Strelcov, Valujskij, Rakhimullin – Bočarov.

Rozhodca: Konc, Morozov – Nesterov, Raming