1:3

koniec (0:1, 0:2, 1:0)

18.02.2017, 12:00 • Kazachstan Arena • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.3 4.1 2.45

Hostující celek vedl po dvou třetinách 3:0. Ve třetí části hry dokázala domácí Astana snížit, ale na více branek se nezmohla. Body si za výhru odváží hokejisté Omsku, kteří byli od první do poslední minuty aktivnějším týmem. (14:18:35)
Československá stopa v zápase
Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:05.

59:36

Oddechový čas pro domácí.

59:36

Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vitalij Meňšikov – 2 min., sekání).

59:31

Roman Starčenko skvěle vystřelil, jeho pokus ovšem famózně zastavil brankář Denis Kostin.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí celek se nastěhoval do útočného pásma.

58:40

Domácí hrají bez brankáře.

57:50

Ani jeden celek se už nikam nežene. Domácí fanoušci ví, že tento duel vyhrát jejich oblíbenci nedokáží. Omsk hraje takticky.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:37

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Astany.

56:00

Sledujeme finální část třetí třetiny, o tom, kdo tento zápas vyhraje, je již rozhodnuto s největší pravděpodobností. Domácí celek nehraje tak, aby mohl zdramatizovat závěr.

55:11

54:46

Ilja Zubov to zkoušel od modré čáry, jeho pokus však jeden z domácích beků zastavil.

54:24

Valentin Pjanov pálil z bezprostřední blízkosti, gólman znovu pozorný.

53:34

Jevgenij Medveděv vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Henrik Karlsson. Byl na správném místě.

53:11

Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – 2 min., nedovolené bránění).

52:16

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž zápasu, brankář mnoho práce nemají.

1:3

Góly a asistencie: 45. R. Starčenko (Barker) – 8. Michejev (Pjanov), 27. Zubov (Pjanov, Michejev), 34. Michejev (Martynov)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poulin) – M. Semjonov, Dallman, Šalapov, Barker, Savčenko, Lipin, Trjasunov – Puškarjov, Dawes, Boyd – St. Pierre, Shinnimin, R. Starčenko – Paňukov, Markelov, Trivino – Kučin, Chuďakov, Gurkov – N. Ivanov.

Avangard Omsk: D. Kostin (Furch) – Gustafsson, Ahnelöv, Medvedev, Martynov, Grigorjev, Menšikov – Sobotka, Lemťugov, Perežogin – Zubov, Pjanov, Michejev – Chochriakov, Kučeriavenko, Burdasov – Pestuško, Booth, Juňkov.

Rozhodca: Kulakov, Kislov – Litvinov, Viljugin