KHL

Viťaz Moskovská oblasť – Admiral Vladivostok

1:3

koniec (0:0, 1:1, 0:2)

18.02.2017, 15:00 • Viťaz Ice Palace • Info o dôležitých udalostiach (Martin Doležal) cz

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (17:17:26)
Ve třetí periodě nejprve Sigarev poprvé poslal Vladivostok do vedení, aby o o tři minuty později navýšil vedení Admiralu, které vydrželo až do konce zápasu. Ačkoliv domácí vedli, tak na Bobkova následně už vyzrát nedokázali a veškeré body putují do Vladivostoku.

57:17

55:17

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., podražení).

51:38

49:38

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jevgenij Katičev – 2 min., podražení).

45:22

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a už je to o dva góly! Opět to byl ANDREJ SIGARJOV, jenž svým druhým gólem posílá hosty do trháku.

42:04

Hosté otáčejí vývoj zápasu na začátku třetí periody. Trefil se ANDREJ SIGARJOV. Asistence: James Wright, Anton Volčenkov.

Bodyčeky: 5 – 9
Druhé dějství bylo o poznání zajímavější. Byli jsme svědky dvou branek. O tu první se v přesilové hře postaral domácí Pankov. Jenže hosté o pár minut později srovnali a do kabin se jde za stavu 1:1.

40:00

39:08

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., podražení).

32:09

Hosté sice přesilovku nevyužili, ale krátce na to srovnávají stav zápasu, když se trefil SAMVEL MNACJAN. Asistence: Sergej Barbašev, Alexej Koněv.

31:38

29:38

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Maxim Džiošvili – 2 min., nedovolené bránění).

23:49

Viťaz právě vstřelil branku!
Za svou aktivitou jsou domácí odměnění. ALEXANDR PANKOV totiž posílá celek Viťazu v přesilové hře do vedení. Bez asistence:

1:3

Góly a asistencie: 24. Pankov – 33. Mnacjan (Barbašev, Koněv), 43. Sigarjov (Wright, Volčenkov), 46. Sigarjov

Viťaz Moskovská oblasť: Säteri (Saprykin) – Jeřábek, Katičev, Semionov, Golovkov, P. Lukin, Voronkov, Jepišin, S. Romanov – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Nikulin, Švec-Rogovoj, Makejev – A. Černov, Horák, Vyglazov – Jacenko, Džiošvili, Pankov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Koněv, Mnacjan, Kurašov, Gavrilenko – Sajustov, Alexejev, Sabolič – Krasnoslobodcev, Fisenko, M. Plotnikov – Žafiarov, Wright, Kazakov – Sigarjov, Barbašev, I. Ivanov.