4:3
koniec po predl. (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:2
25.02.2017, 15:00 • Nagorny Arena • Lukáš Ureš
Tipsport: 2.38 3.7 2.68 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.38 - 3.7 - 2.68
HC Torpedo Nižnij Novgorod – Dynamo Moskva
4:3
koniec po predl. (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:2
Góly a asistencie: 21. Daugavinš (Siomin), 23. Norman (Gračov), 59. Norman (Siomin, Daugavinš), 66. McMillan – 27. Podšendjalov (I. Nikulin, Mironov), 33. A. Těreščenko (D. Višněvskij), 52. I. Nikulin (Hietanen)
Karty:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Proskuriakov (Biriukov) – M. Osipov, Aliajev, Jegoršev, Želdakov, Barancev, Lofquist, Višnevskij – Daugavinš, Siomin, Urakov – A. Potapov (C), Galuzin (A), Norman – Ashton, McMillan, Iľjin – V. Kuľomin, Mozer, Veriajev – Gračov.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (A), Mironov, Kutejkin, Rylov (A), Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko (C), Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov, Karpov, Brjukvin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
1. tretina | ||||
00:39 | NNO | 2 | A. Potapov, hrubosť | |
DMS | 2 | A. Galimov, hrubosť | ||
02:31 | NNO | 2 | V. Kuľomin, sekanie | |
03:40 | DMS | 2 | Rylov, nedovolené bránenie | |
10:42 | DMS | 2 | I. Nikulin, podrazenie | |
DMS | 2 | Mironov, hrubosť | ||
10:53 | DMS | 5+OK | Kutejkin, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
20:12 | NNO | 1:0 | Daugavinš (Siomin) | |
22:52 | NNO | 2:0 | Norman (Gračov) | |
24:00 | NNO | 2 | Ashton, držanie | |
25:44 | DMS | 2 | Fjodorov, filmovanie pádu | |
NNO | 2 | V. Kuľomin, sekanie | ||
26:48 | DMS | 2:1 | Podšendjalov (I. Nikulin, Mironov) | |
29:25 | NNO | 2 | V. Kuľomin, faul lakťom | |
32:31 | DMS | 2:2 | A. Těreščenko (D. Višněvskij) | |
33:37 | DMS | 2 | Podšendjalov, podrazenie | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
49:45 | NNO | 2 | McMillan, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
51:43 | DMS | 2:3 | I. Nikulin (Hietanen) | |
58:45 | NNO | 3:3 | Norman (Siomin, Daugavinš) | |
Po 3.tretine | ||||
Predĺženie | ||||
65:24 | NNO | 4:3 | McMillan | |
koniec po predl. |
Třinec – Hradec Králové 12:00 4:1
Olomouc – Č. Budějovice 12:00 6:4
Zlín – Sparta Praha 12:30 3:4
Kometa Brno – Chomutov • koniec po predl. 12:30 7:6
K. Vary – Kladno 13:00 3:5
Jihlava – HC Litvínov 15:30 3:2
HC Plzeň – Slavia 15:30 7:1
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 2:0
Vítkovice – Pardubice 17:00 1:4
49:45
33:37
29:25
25:44
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuľomin – 2 min., sekání).
24:00
10:53
10:42
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., hrubost).
03:40
02:31
00:39
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ansel Galimov – 2 min., hrubost).