2:0
koniec po predl. (1:0)
24.08.2017, 19:00 • Petrovskij, Petrohrad • Play-off • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 1.32 5.45 11.1 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.32 - 5.45 - 11.1
Zenit Petrohrad – FC Utrecht
2:0
koniec po predl. (1:0)
Góly: 9. Kokorin, 105. Kokorin
Karty: 21. Šatov (PET), 65. Paredes (PET), 67. Jerochin (PET), 105+1. Kokorin (PET), 116. Kranevitter (PET) – 65. Labyad (UTR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 12:1. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 17:20.
Zenit Petrohrad:
Luněv – Mammana, Smolnikov, Criscito (C), Jerochin – Šatov, (90. Kranevitter) Ivanović, Kuzajev – Kokorin (107. Dzjuba), Driussi (73. Poloz), Paredes.
Náhradníci: Lodygin – Terentěv, Poloz, Kranevitter, Neto, Noboa, Dzjuba
Tréner:
FC Utrecht:
Jensen – Klaiber, Leeuwin (106. Bahebeck), Janssen (C), Braafheid (75. van der Maarel) – van de Streek, Ayoub, Emanuelson – Kerk (89. Görtler), Labyad, Dessers.
Náhradníci: Marsman – van der Meer, van der Maarel, Dumić, Troupée, Bahebeck, Görtler
Tréner:
Rozhodca: Del Cerro – Yuste, Álvarez
Diváci:
Prvý zápas: Utrecht - Zenit 1:0
Larnaca – Plzeň 18:00 0:0
D.Kyjev – Marítimo 18:45 3:1
Östersunds FK – Solún 19:00 2:0
Tiraspol – Légia Varšava 19:00 0:0
Zenit – Utrecht • koniec po predl. 19:00 2:0
FK Oleksandrija – Borisov 19:00 1:2
Tel Aviv – Rheindorf Altach 19:00 2:2
Salzburg – Constanta 19:00 4:0
FK Sūduva – Razgrad 19:30 0:0
Fenerbahce – Vardar 19:30 1:2
Fehérvár – Partizan 20:00 0:4
Skenderbeu – D. Záhreb 20:00 0:0
Midtjylland – Limassol 20:00 1:1
AEK Atény – Brugge 20:00 3:0
Marseille – Domžale 20:45 3:0
Rosenborg – Amsterdam 20:45 3:2
Braga – Hafnarfjördur 20:45 3:2
Bilbao – Panathinaikos 20:45 1:0
Škendija – AC Miláno 20:45 0:1
Hajduk Split – Everton 21:00 1:1
CZ Belehrad – FK Krasnodar 21:00 2:1
Austria – Osijek 21:05 0:1
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 12:1. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 17:20.
120+1
120+1
120+1
120
119
118
116
115
114
112
Trefa Utrechtu kvůli faulu na brankáře Luněva neplatí!
111
110
108
107
106