3:2

koniec (2:0)

25.01.2018, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • 23. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.32 5.63 8.01

Domácí celek vedl po prvním poločase 2:0. Hosté z hraje druhé části snížili, ale Club Bruggy rychle odpověděl. V samotném závěru pak Oostende snížilo na rozdíl jediné branky, více toho ale nestihlo. (22:29:14)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:5.

90+4

90+4

Žlutou kartu dostává Vladimir Gabulov (Club Bruggy KV). Domácí brankář s rozehrávkou rozhodně nepospíchal, za což vidí kartu.

90+3

Franck Berrier rozehrával volný kop. Jeho centr před branku odvrátila obrana.

90+3

Probíhá poslední nastavená minuta.

90+2

Akce hostů je ukončena pro postavení mimo hru, rozehrávat tak budou domácí a ti se nikam neženou.

90+2

Žlutou kartu dostává Jelle Vossen (Club Bruggy KV).

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

90. Joseph AKPALA - 3:2

90

Oostende právě vstřelilo branku!
A je zaděláno na drama, hostující celek po rychlé akci snižuje. Domácí obrana si nedokázala poradit s volném JOSEPHEM AKPALAU, jehož hlavička zapadla přesně do branky.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase.

89

Richairo Živković se pokoušel rychle přesunout hru, jenže než balon zpracoval, domácí hráči se vrátili.

89

Domácí tým drží balon daleko od své branky, útočné akce vede Saulo Decarli.

88

Mnoho času už nezbývá ze druhého poločasu, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

87

Anthony Limbombe zakončoval hodně nepřesně, brankář Club Bruggy zasahovat nemusel.

86

Anthony Limbombe nepřesně zakončoval, a tak balon končí mimo hrací plochu. William Dutoit rozehrává od své branky.

85

Mnoho šancí momentálně k vidění není, na útočnou polovinu se dostal domácí celek.