Francúzsky pohár

RC Štrasburg Alsace – Lille OSC

2:1

koniec (1:0)

25.01.2018, 21:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • 1/16 finále • Martin Primus cz

Tipsport: 2.42 3.17 2.98

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších přenosů naviděnou. (23:01:36)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:13.
Utkání je u konce! Po hvizdu rozhodčího je vidět na hostujících hráčích velké zklamání.
Štrasburku vyšel vstup do 2. půle skvěle a po pár minutách navýšil Saadi vedení na 2:0. Zanedlouho však Bissouma pohlednou střelou snížil náskok domácích. od té doby Lille "převzalo otěže" zápasu a bylo aktivnějším týmem. I přes závěrečný tlak se ale hostům nepovedlo podrhé skórovat, domácí se tak právem radují z vítězství 2:1.

90+5

90+5

Volný přímý kop v podání Lille! Před bránu šel i Koffi, dalekonosná střela ale končí v rukavicích Kamary!

90+4

Posledních 45 vteřin řádné hrací doby. Drama vrcholí, u míče jsou však domácí hráči a drží ho daleko od svého brankáře.

90+3

Dlouhatánský nákop Ponce nezpracoval. Kamara bude vykopávat.

90+2

A další faul – další přímák. Hra se odehrává u rohového praporku na půli Lille.

90+1

Grimm si nyní na trávníku pár vteřin poležel, aby trošku pošetřil čas. Po tvrdém zákroku na něj budou domácí zahrávat volný přímý kop.

89

Máme před sebou, i s nastavením, posledních 5 minut zápasu. Lille sice tlačí svého soupeře, k žádné gólové šanci se ale borci v bílém zatím nedostali .

88

Střídná v týmu Lille OSC; odchází B.Soumare a přichází I.Faraj.

87

Nyní bylo krásně vidět, jak už se domácím nechce útočit. Po výborném obranném zákroku se rozběhla trojice hráčů Štrasburku na útočnou polovinu, vůbec nikdo je však nepodpořil a přišla rychlá ztráta balónu.

86

Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace; odchází S.Bahoken a přichází K.Lala.

85

Hra pokračuje a Kone vbíhá na hřiště, tudíž jeho problémy asi nebyly tak vážné, jak se zdály.

84

Nakonec opouští hřiště bez pomoci nosítek, trenér Štrasburku však pozdržel střídání, které měl připravené a čeká, zda bude jeho kapitán v pořádku.

83

Velmi aktivní Bissouma vyslal lobem do úniku svého spoluhráče, akce však končí srážkou dvou hráčů v pokutovém území. Domácí kapitán nyní zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že je po souboji značně otřesen.

81

praporek pomezního rozhodčího zastavuje pohlednou akci hostů. Kdyby si pohlídali ofsajdovou past, uháněli by ve dvou sami na Kamaru.

80

Žlutou kartu dostává Mendyl, když vůbec neodhadl svůj zákrok a skluzem srazil k zemi Terriera.

79

Bissouma vyslal nepříjemnou střelu z dobrých třiceti metrů. Míč se krásně kroutil k tyči, Kamara tygřím skokem vyráží na rohový kop.