NHL

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

4:2

koniec (1:0, 2:2, 1:0)

24.01.2021, 02:08 • Enterprise Center, St. Louis • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka) cz

Tipsport: 1.81 4.31 3.64

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:49:24)
Calvin Petersen (LAK) – 26 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 58:24
St. Louis zvládlo dramatický souboj s Los Angeles, které v průběhu druhé a třetí třetiny velmi nepříjemně kousalo a dotíralo, avšak vyrovnávací branku, o kterou se tolik snažilo, nevsítilo. Blues, kteří svým soupeřům dokonce nabídli tři minuty před koncem přesilovku, ustáli v závěrečné třetině všechny těžkosti, včetně střelecké převahy soupeře a nakonec podškrtli své vítězství brankou Jadena Schwartze do prázdné klece.

59:58

59:58 Jaden SCHWARTZ - 4:2

59:58

St. Louis právě vstřelilo branku!
V samém závěru se St. Louis povedlo zmocnit puku a vyrazit do útoku. JADEN SCHWARTZ na středu modré čáry přijal puk od Schenna, a skóruje do prázdné brány. Asistence: Brayden Schenn, Ryan O'Reilly.

59:40

Schwartzovi se teď sice nepovedlo vyhodit, ale puk skončil na zadním mantinelu.

59:12

St. Louis se povedlo znovu vytěsnit hru do středního pásma. Kings se nedaří vytvořit tlak na branku Binningtona a čas ubíhá.

58:42

Vyhozený puk o mantinel jen těsně míjí prázdnou klec Los Angeles! Mohlo být rozhodnuto!

58:29

Hosté hrají bez brankáře!

58:16

Kings se nedaří zatím návrat do útočného pásma.

57:56

Domácí vyhazují puk a snaží se napadat rozehrávku soupeře.

57:35

Doughtyho dělovka zpoza levého kruhu trefila pouze Faulka, od nějž se puk odrazil do rohu.

56:59

Blues se daří vyhodit přes všechny čáry.

56:54

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Tyler Bozak – 2 min., sekání).

56:54

Obrovská šance pro Kings! Bude se vylučovat na straně domácích.

56:29

Hoffman se snažil obehrát Petersena, ale jeho střela skončila jen na rameni hostujícího brankáře. Ten přerušuje hru.

4:2

Góly a asistencie: 14. Krug (Perron, R. O'Reilly), 23. Dunn (Thomas, Hoffman), 28. Perron (Thomas), 60. Schwartz (B. Schenn, R. O'Reilly) – 21. A. Kempe (Iafallo, Roy), 37. D. Brown (Kopitar, Doughty)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko, Krug, Faulk, Scandella, Gunnarsson, Dunn – Perron, R. O'Reilly, Sanford – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Bozak, Thomas, Hoffman – Sundqvist, Barbašev, Clifford.

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty, M. Anderson, Roy, Clague, Walker, MacDermid – A. Kempe, Kopitar, Iafallo – J. Carter, Lizotte, Athanasiou – D. Brown, Vilardi, L. Andersson – Moore, Amadio, Grundström.

Rozhodca: Chmielewski, Hebert – MacPherson, Pancich