5:4

koniec po predl. (0:0, 2:4, 2:0 - 1:0)

02.03.2021, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.09 4.3 2.83

Mark Stone, kapitán Vegas, byl vyhlášen první hvězdou zápasu, zaznamenal totiž 5 asistencí. (06:47:04)

Alex Tuch (VEG) 1+0
Hokejisté Minnestoy se na konci druhé třetiny dostali do vedení 4:2. V 53. minutě snížil domácí Nicolas Hague. V poslední minutě hry ve třetí třetině srovnal Alex Tuch a v prodloužení obrat dokonal Max Pacioretty.

62:00

62:00 Max PACIORETTY - 5:4

62:00

Golden Knights právě vstřelili branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Las Vegas vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení, po přihrávce spoluhráče se prosazuje z bezprostřední blízkosti MAX PACIORETTY. Asistence: Mark Stone.

61:34

Matt Dumba hraje aktivně, v útočném pásmu, Kirill Kaprizov vypálit nedokázal. Převahu nyní mají hráči hostů.

61:10

Kevin Fiala (Minnesota) zastavil akci Vegas, kotouč mají hosté.

60:51

Oba týmy střídají.

60:33

Domácí hokejisté střídají, hrají ve středním pásmu.

60:18

Reilly Smith (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána byla zblokovaná.

60:01

Prodloužení právě začalo, sledujeme hru tři na tři.

60:01

Wild ve třetí třetině inkasovali dvě branky, a tak uvidíme prodloužení v tomto dramatickém zápase.

60:00

59:45

Buly se vrací před branku Vegas, Wild ještě mají šanci vstřelit rozhodující branku ve třetí třetině.

59:18

59:18 Alex TUCH - 4:4

59:18

Je vyrovnáno, aktivní hra Vegas přinesla branku na 4:4, po rychlé kombinaci se prosazuje obranou Wild neobsazený ALEX TUCH. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

59:00

Poslední minuta.

5:4

Góly a asistencie: 28. Glass (Mark Stone, Theodore), 34. Pacioretty (Mark Stone, Stephenson), 53. Hague (Mark Stone, Whitecloud), 60. Tuch (Mark Stone, Pacioretty), 62. Pacioretty (Mark Stone) – 29. Greenway, 30. M. Foligno (Brodin), 38. Bonino (Sturm, M. Foligno), 39. M. Foligno (Parise, Brodin)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – Theodore, Pietrangelo (A), Martinez, Whitecloud, Hague, Coghlan – Tuch, Stephenson, Mark Stone (C) – Pacioretty, Glass, R. Smith (A) – Marchessault, W. Karlsson, Kolesar – W. Carrier, Nosek, Reaves.

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, Fiala – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – Parise (A), Hartman, M. Foligno – Sturm, Bonino, Bjugstad.

Rozhodca: Hanson, MacDougall – Kovachik, Halkidis

Diváci: 2 600