Play-off KHL

Avangard Omsk – Avtomobilist Jekaterinburg

3:0

koniec (1:0, 0:0, 2:0) Stav série: 1:0

02.03.2021, 17:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Osemfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 1.64 4.85 4.11

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

49:48

Jako blesk z čistého nebe se nyní před Kovářem zjevil Chochlačov, jehož zakončení gólmana Avtomobilistu pořádně potrápilo!

43:52

43:52 Kirill SEMJONOV - 3:0

43:52

Avangard právě vstřelil branku!
A už je to o tři branky, Omsk přesilovkou opět nepohrdl a směle kráčí k prvnímu vítězství v sérii! Kovář nyní nedosáhl na zakončení KIRILLA SEMJONOVA, který za českého brankáře z kruhu doklepl Kovalčukovu odraženou střelu – 3:0! Asistence: Ilja Kovalčuk, Alexej Běreglazov.

42:42

Omsk si zahraje další přesilovku, Jekatěrinburg je nyní trestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici se přesouvá Dmitrij Žukeňov (JEK).

40:56

40:56 Oliwer KASKI - 2:0

40:56

Domácí hráči početní výhodu využívají a zkraje periody zvyšují svůj náskok na dvě branky! Po krátké šňůře přihrávek se kotouč dostal na hokejku beka OLIWERA KASKIHO, který z modré čáry následně rozvlnil síť Kovářovy svatyně! Asistence: Sergej Tolčinskij.

39:46

Domácí do druhé části vstoupí přesilovkou, Peter Holland (JEK) je vyloučen za sekání.

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

36:14

Hosté si krátce po konci oslabení užijí přesilovku, Sergej Tolčinskij (OMS) je trestán za sekání.

34:21

Přesilovka pro domácí. Za vysokou hůl je nyní trestán jeden z hostů, a to Peter Holland (JEK).

32:55

Čekání stálo za to, sérii přihrávek nebezpečnou střelou z voleje ukončil prudkou dělovkou Bělousov! Bobkov byl ale znovu rychlejší!

31:27

Nyní už ale někdo na trestnou půjde a nutno podotknout, že zaslouženě. Za vysokou hůl míří na dvě minuty z kola ven Kirill Semjonov (OMS).

30:17

Ve vyložené šanci byl před klecí podražen jeden z domácích hráčů, vylučovat se ale nebude!

28:21

Omsk se zničehonic dostal do velké šance, Kovalčukovu střelu z voleje ale Kovář vykryl!

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

10:24

Hodně nepovedená příhrávka Žukeňova poslala do přečíslení Sekáče se Zernovem, přičemž druhý jmenovaný z kruhu zamířil do výstroje Kováře!

09:06

Početní výhodu si vyzkouší zase hosté, za krosček je nyní vyloučen Sergej Tolčinskij (OMS).

06:02

06:02 Sergej TOLČINSKIJ - 1:0

06:02

Neúprosný nápor domácího celku po několika minutách konečně nese ovoce, Omsk otevírá skóre a jde do vedení! Jako první se na střeleckou listinu utkání zapisuje SERGEJ TOLČINSKIJ, který Kováře překvapil nenápadným zakončením z pravého prostoru pro vhazování – 1:0! Asistence: Alexej Jemelin, Denis Zernov.

03:41

Kovář čelil první nebezpečnější akci, nepříjemnou dorážku Chochlačova z mezikruží ale vykryl!

02:20

Uvidíme první přesilovku, útočník Brooks Macek (JEK) míří na dvě minuty ven ze hry za krosček.

3:0

Góly a asistencie: 7. Tolčinskij (Jemelin, Zernov), 41. Kaski (Tolčinskij), 44. Semionov (Kovaľčuk, Bereglazov)

Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Jemelin, Kaski, Bereglazov, Čudinov, Čisťakov – Knight, K. Kostin, Sekáč – Zernov, Kovaľčuk, Tolčinskij – Činachov, Chochlačov, Semionov – Stas, Dedunov, Kablukov – A. Potapov.

Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Galkin) – Ščemerov, Trjamkin, Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, D. Zajcev – Dacjuk, Macek, Makejev – Holland, Žukenov, Bočarov – Golyšev, Belousov, P. Kulikov – Suslov, Chripunov, Litovčenko – Protapovič.

Rozhodca: Kulakov, Ščeňov – Golovljov, Savenkov.

Diváci: 1 891