Kolumbia – Ekvádor

1:0

koniec (1:0)

14.06.2021, 02:00 • Arena Pantanal, Cuiabá • Skupina B • Jan Prošek cz

Copa América má za sebou další zápas. V rámci skupiny B porazila Kolumbie Ekvádor těsně 1:0, jedinou branku zápasu vstřelil v závěru prvního poločasu Edwin Cardona. Žádnou jinou výraznější šanci jsme neviděli, a tak do tabulky skupiny B získává body Kolumbie. Ekvádor předvedl sympatický výkon, vyslal na branku dvě střely, ale na gól to nestačilo. (04:04:18)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:16.

90+6

90+6

Dostáváme se do poslední nastavené minuty, domácí celek rozehrává od své branky a rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+5

Ekvádor rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale Enner Valencia střelou z velkého vápna z otočky pálil vysoko nad. Vykopávat bude David Ospina.

90+4

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, právě zde probíhají souboje o míč. Kolumbie míří za výhrou v tomto zápase k za ziskem bodů do tabulky. skupiny B.

90+3

Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, sledujeme klidnější pasáž zápasu.

90+2

Domácí vybojovali rozehrávku na polovině hrací plochy. Kolumbie míří za výhrou v tomto zápase.

90+2

Ekvádor se sice propracoval na útočnou část hrací plochy, ale do střelecké pozice se tým dostat nedokázal. Kolumbie rychle otáčí hru.

90+1

Posledních několik minut mají hosté na to, aby si zkusili vypracovat výraznější šanci a srovnat.

90+1

Šest minut se bude zastavovat.

90

Žlutou kartu dostává Rafael Borré (Kolumbie). Domácí celek dostává za hodně zbytečný zákrok kartu.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Domácí fotbalisté budou rozehrávat, Daniel Muñoz uvedl míč do hry, ale Piero Hincapié jej před brankou vybojoval a pokouší se směr hry rychle otočit.

89

Ekvádoruž mnoho času na zdramatizování zápasu nemá.

88

Kolumbie rozehrávala volný kop. Po centru před branku hlavičkoval Wílmar Barrios. Jeho rána zamířila přesně do středu branky, kde byl gólman.

87

Žlutou kartu dostává Enner Valencia (Ekvádor). Hodně zbytečný zákrok od hostujícího hráče znamená žlutou kartu.

87

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, Kolumbie míří za těsnou výhrou ve svém úvodním zápase na turnaji.

85

David Ospina vykopává od své branky, rozhodl se pro výkop až na útočnou část hrací plochy, Jeho spoluhráči si však šanci vypracovat nedokázali.