12.09.2021, 15:00 • Alberto Picco, La Spezia • 3. kolo • Michal Raška cz

Tipsport: 3.44 3.47 2.24

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:00:29)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:14.
Je konec. Spezia nakonec na domácí půdě podlehla Udinese poměrem 0:1. Už v 11. minutě hosté získali penaltu, ale ta následně byla odvolána. Následně byla hra velmi vyrovnaná a ve 40. minutě přišla zajímavá střela hostů, ovšem Zoet předvedl dobrý zákrok. V 60. minutě nebezpečně zakončoval Gerard Deulofeu, ovšem jeho pokus vyrazil brankář. V 85. minutě měl obrovskou šanci domácí Verde, ale jeho zakončení vyhlavičkoval před brankovou čárou obránce hostů. No a v 89. minutě rozhodl o vítězství Udinese Lazar Samardžič.

90+7

90+6

Udinese se ale ubránilo a navíc přišel nedovolený zákrok domácího hráče.

90+6

Následně domácí celek získal rohový kop z levé strany.

90+5

Lazar Samardžič se tentokrát dopustil faulu na své polovině a Spezia rychle rozehrála.

90+5

Udinese se snaží zdržovat co to jenom jde a domácím už moc času nezbývá.

90+4

Janis Antiste přišel o balón na pravé straně a k němu se tak opět dostalo Udinese.

90+3

Domácím se ale nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a navíc se dopustili jen faulu.

90+2

Spezia už se opět snaží dostat rychle dopředu, ale proti zataženému Udinese to bude mít v nastavení velmi těžké.

90

Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc!

89

89. Lazar SAMARDŽIČ - 0:1

89

Udinese právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom jsme se dočkali branky, kterou dávají hosté a vedou 1:0! LAZAR SAMARDŽIČ dostal přihrávku před vápno od Makengy a následně se skvěle prokličkoval mezi dvěma hráči a parádně zakončil k pravé tyči. Asistence: Jean-Victor Makengo.

89

Brandon Soppy se následně snažil něco vytěžit na pravé straně a získal alespoň autové vhazování.

88

Spezia chce rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale další střela byla zblokována a do brejku jde Udinese.

87

Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Brandon Soppy.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Mato Jajalo.

86

Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází Arkadiusz Reca.
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Eddie Salcedo.