3:2

koniec (1:1, 2:0, 0:1)

17.10.2021, 23:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.96 4.2 2.05

To je tedy z jediného utkání tohoto večera vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný vstup do nového týdne. (01:44:32)

V oslabení: 0:0
Dallasu se pár minut před koncem podařilo vstřelit kontaktní branku, když se prosadil Pavelski, jenž to už bylo ze strany hostujícího týmu vše a Ottawa nakonec dokázala své těsné vedení uhlídat.

Senators tedy zvládli i své druhé utkání na domácím ledě, kde tentokrát porazili Stars poměrem 3:2.

59:54

Senators opět jen o mantinel vyhazují puk do středního pásma a je víceméně rozhodnuto.

59:25

Suterova střela od modré čáry skončila na prvním bránícím hráči.

59:00

Ottawa však dostala puk do středního pásma.

58:52

Chudobin samozřejmě už zůstává na střídačce.

58:52

Stars si berou svůj oddechový čas.

58:52

Paul obloukem vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

58:27

Sens jen odevzdali puk za bránu Dallasu.

57:48

Heiskanen upadl ve vlastním obranném pásmu, čehož využil Batherson, který si puk sebral a hned ho nahrával před bránu, ale přihrávka přes Lindella neprošla.

57:16

Gustavsson likviduje další střelu hostujícího týmu, když na něj tentokrát vyslal svou střelu Seguin.

56:53

Puk se poté dostal na modrou čáru k Heiskanenovi, jenž ho nahodil na bránu a Gustavsson kotouč vyrazil do ochranné sítě.

56:47

Petersonova nepřesná střela se od zadního mantinelu odrazil zpět před bránu, kde se po něm natahoval Hintz, ale finský útočník jej nedokázal dotlačit do domácí brány.

55:54

Batherson vyvezl puk do útočné třetiny, kde nakonec nahrál za obranou najíždějícímu Stüzlemu, kterému se podařilo ještě velmi těžkou přihrávku zpracovat a zakončit, ale Chudobin měl svou lapačku připravenou.

55:39

Ottawě se podařilo dostat puk do středního pásma.

55:11

Suterovo nahození ze středního pásma je přizvednuto domácím hráčem až do ochranné sítě za bránou Sens.

55:02

Hostující hokejisté si nyní přihráli kotouč rukou, čehož si rozhodčí všimnuli a přerušují hru.

54:18

54:18 Joe PAVELSKI - 3:2

54:18

Dallas právě vstřelil branku!
Tak že bychom se přeci jen dočkali ještě dramatu? Faksa obkroužil domácí bránu a snažil se zasunout kotouč za Gustavssona, ale od toho se puk odrazil na hůl JOEA PAVELSKÉHO, jenž už dorazil puk do brány Ottawy. Asistence: Radek Faksa, Andrej Sekera.

53:31

Dallas hned po přechodu útočné modré ztratil kotouč a domácí jej poté poslali jen do středního pásma.

53:08

Heiskanen drží puk za bránou Dallasu a čeká až se jeho spoluhráči rozjedou.

52:10

Zajcev vyslal hodně schovanou střelu z pravé strany útočného pásma, ale Chudobin si dokázal ve výhledu najít skulinku a střelu domácího obránce vyrazil.

51:25

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:25

Batherson zavezl puk co nejdále od své brány a následně jej po ledě poslal na Chudobina.

50:58

Pavelského nahození od pravého mantinelu skončilo hned na prvním bránícím hráči Ottawy.

50:37

Nicméně tohle sbíraní vteřin Ottawě absolutně stačí a už domácím zbývá ubránit pouze druhou půlku poslední třetiny.

50:37

Jednomu z domácích hráčů se ve středním pásmu podařilo dostat puk na hostující střídačku, a tak je hra znova přerušena.

50:03

Heiskanenova střela z levé strany trefila jen hůl obránce Joshe Browna a od ní putoval puk do ochranné sítě.

49:49

Lindellova střela od modré čáry byla ztečována mimo tři tyče domácí brány.

49:39

Sekerův pokus ze středu útočného pásma Gustavsson vyrazil až do ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:21

Stars se dostali do přečíslení třech proti dvěma, kde Pavelski nahrál do druhé vlny Rafflovi, jehož střela však šla vedle brány.

48:45

Až nyní se Dallasu nějak podařilo dostat do útoku, kde nakonec od modré nahazoval puk Lindell, ale Gustavsson jen vyrazil do rohu kluziště.

48:08

Domácí hokejisté se především soustředí na bránění obranné čáry a vůbec nepouštějí hostující celek do svého útočného pásma.

46:30

Sanford z rohu kluziště poslal puk před bránu, kde se příhodně odrazil na hůl projíždějícího Chabota, jehož střela skončila na betonu Chudobina.

45:52

Ofenzivní akce Sens je zastavena hvizdem čárového rozhodčího, když se domácí dostali do ofsajdu.

44:46

Josh Brown přihrával kotouč před bránu Dallasu, ale jeho pas jen přeměřil útočné pásmo Senators.

44:14

Stars se snaží tlačit na svého soupeře, ale zatím jejich snaha žádnou větší příležitost nepřinesla.

43:48

Pavelski obdržel přihrávku zpoza domácí klece a jeho pohotovou střelu se Gustavssonovi podařilo vyrazit za svou bránu.

43:17

Gustavsson si připisuje další úspěšný zákrok, když na něj letí opět střela z větší vzdálenosti a čistým výhledem nemůže mít s takovou střelou problémy.

42:50

Kero přejel s pukem útočnou modrou a ihned poslal puk na Gustavssona, jenže tohle domácího brankáře nemohlo nijak ohrozit.

42:08

Hned po buly pálil od modré Hakanpää, ale jeho dělovka šla zcela mimo bránu Ottawy.

42:04

Domácí poslali kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Gustavssonem.

41:26

Paul se protáhl po pravém křídle a jeho střelu Chudobin dokázal vytěsnit mimo svou klec.

40:01

Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 22:21
Zblokované střely: 10:11
Hity: 21:20
Vyhraná vhazování: 20:21
Druhá třetina vyzněla mnohem lépe pro domácí hokejisty, kterým se v ní podařilo dostat do dvoubrankového vedení. Dvě přesilovkové trefy v ní totiž zaznamenal Tierney, jehož branky však nepostrádali notnou dávku štěstí, když se od něj kotouč v obou případech velmi dobře odrazil mimo dosah Chudobina.

40:00

39:52

Sens jen poslali puk o mantinel do středního pásma a ve druhé třetině už se zřejmě ničeho zajímavého nedočkáme.

39:38

Radulov vyslal svou střelu z větší vzdálenosti, kterou Gustavsson bez problémů viděl a chytil puk svou lapačkou.

39:27

Domácí hokejisté nyní pouze poslali puk na zakázané uvolnění a hra se přesune před jejich bránu.

39:01

39:01 Chris TIERNEY - 3:1

39:01

Ottawa právě vstřelila branku!
Senators využívají přesilovou hru! Connor Brown nahrál k levé tyči Sanfordovi, který poté ihned přihrával CHRISI TIERNYMU, od kterého se kotouč opět velmi dobře odrazil do vzdálené tyče a následně do brány. Asistence: Zach Sanford, Connor Brown.

38:52

Connor Brown po pravém křídle vletěl do útočné třetiny, kde následně i vystřelil a Chudobin si připisuje další zákrok.

38:33

Nicméně rozhodčím unikl zcela jiný faul, a to sekera Faksy na Stüzleho, jenž okamžitě zamířil do šaten.

38:33

Andrej Sekera (DAL) dostává dvě minuty za podražení.

38:20

Dallasu se nevydařil přechod přes útočnou modrou čáru, kde se hosté dostali do ofsajdu.

38:10

Po nahození Holdena se domácí nakonec k puku dostali, když obránce Ottawy znova dostal kotouč na svou hůl a jeho střela skončila na hrudi Chudobina.

37:06

Chudobin nyní svou rozehrávkou daroval puk Ennisovi, jenž se snažil hned kotouč poslat před bránu, ale ten jen přeměřil útočné pásmo.

36:38

Hintzova střela ze středu útočného pásma neprošla přes několik bránících hráčů Ottawy.

35:45

Ottawa se musela vypořádat s menším zámkem Dallasu a domácí vše zvládli bez nějakých větších potíží.

35:05

Radulov zavezl puk do útočného pásma, kde nakonec nahrál na modrou Hanleymu, jenže jeho nahození Gustavssona nijak neohrozilo.

34:24

Kotouč je po dalším zakončení Stars opět mimo hrací plochu, když jej do ochranné sítě zblokoval jeden z domácích obránců.

34:05

Lindell posunul puk pod sebe na Heiskanena, který vyslal pohotovou střelu na Gustavssona, jenž kotouč vyrazil do rohu kluziště.

33:41

Del Zotto vyhodil puk z obranného pásma a ve středním pásmu jej ještě tečoval jeden z hráčů Dallasu a díky tomu skončil mimo hrací plochu.

33:20

Útok Dallasu nakonec ukončilo nahození od modré čáry, které na domácí klec vyslal Hakanpää, ale Gustavsson s tím neměl žádný problém.

33:08

Hintz nahrával zpoza klece Radulovovi, jehož střela však letěla těsně vedle tyče domácí klece.

32:15

Del Zotto schoval svou střelu od modré hned za několik hráčů, ale naštěstí pro Chudobina puk mířil mimo bránu Dallasu.

32:00

Nicméně Sens mají stále kotouč pod svou kontrolou a nechtějí Dallas pustit z jeho obranného pásma.

31:31

Hokejisté Dallasu jsou již kompletní, když se Raffl vrací na ledovou plochu.

31:12

Sekera se vydal na zteč ve vlastním oslabení, když se s pukem natlačil před bránu Ottawy, kde se mu už však nepodařilo protlačit kotouč za Gustavssona.

30:32

Z pravé strany vypálil velmi dobrou ránu Connor Brown a Chudobin jeho pokus jen vytěsnil svou vyrážečkou.

29:28

Sens navíc stihli využít přesilovku dvě vteřiny před její polovinou, a tak pokračuje početní výhoda domácích.

29:21

29:21 Chris TIERNEY - 2:1

29:21

Senators využívají přesilovou hru! Tak to byla hodně šťastná branka domácích hráčů. Pinto dostal puk na levou stranu, kde ho nějakým způsobem jen postrčil do vzduchu a kotouč se poté odrazil od těla CHRISE TIERNEYHO stojícího před Chudobinem a díky tomu puk následně i přeletěl hostujícího brankáře. Asistence: Shane Pinto, Connor Brown.

28:52

Batherson nahrával na modrou čáru, jenže do prostoru, kde zrovna nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.

28:24

Heiskanen sebral jednu z přihrávek domácích hráčů a poslal puk do středního pásma.

28:07

Dallasu se podařilo po mantinelu dostat puk ze svého obranného pásma.

27:44

Ennis dostal přihrávku před bránu Dallasu, ale hosté jeho střelu dokázali zblokovat.

27:23

Domácí hokejisté si zahrají svou první přesilovou hru v utkání a navíc bude hned čtyřminutová. Michael Raffl (DAL) hned po vhazování trefil Ennise holí do obličeje a bohužel pro hostující celek je tam i krvavý šrám.

27:18

Domácím nevyšla sázka na dlouhou přihrávku a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

27:06

Sens ze středního pásma poslali puk na hostujícího brankáře, jenž ho opět musel ukrýt před dotírajícím útočníkem Ottawy.

26:42

Benn skvěle přihrál do jízdy Radulovovi, který předjel Holdena, avšak jeho následnou střelu zastavil Gustavsson.

26:07

Benn přihrával za sebe na modrou čáru, jenže Sekerovi kotouč přeskočil přes hůl.

25:47

Zajcev nyní jen nahodil puk od modré čáry, jenž doletěl přesně na hruď Chudobina.

25:08

Heiskanen obdržel přihrávku na modrou čáru a následně si ještě popojel do středu, jenže při jeho střele se mu zlomila hůl, a tak zakončení nemělo potřebnou razanci.

24:20

Batherson parádně z otočky nahrál za sebe Chabotovi, který se poté pokusil zakončit zpoza hostující klece, ale Chudobin se ke své tyči stihl přesunout.

23:48

A tak se na druhé straně musel mít na pozoru Chudobin, když Norrisovu střelu nebezpečně tečoval Paul a brankář Dallasu puk vyrazil do ochranné sítě.

23:35

Seguin přihrál na levou stranu Bennovi, který poté vystřelil právě z kruhu pro vhazování, ale taková střela neměla žádnou šanci na úspěch.

23:02

Domácí nyní jen nahodili puk směrem na Chudobina, který jej chytil svou lapačkou a následně kotouč předal až čárovému rozhodčímu.

22:43

Gurjanov zpoza brány poslal puk před Gustavssona, ale zde jeho pas nenašel žádného spoluhráče.

22:13

Ennis chtěl zavézt puk do útočného pásma, jenže byl zastaven ještě před útočnou modrou.

21:47

Suter od modré čáry jen nahodil puk směrem na Gustavssona, pro kterého tohle byl hodně lehký zákrok.

21:27

Až po konce přesilové hry si Stars konečně vypracovali nějakou šanci, když puk nebezpečně poskakoval před Gustavssonem, kde se jej snažilo dorážet hned několik hráčů, ale pro domácí vše dopadlo dobře.

20:55

Radulov zavezl puk do útočného pásma, objel s ním kluziště podél mantinelu a poté poslal hodně nepřesnou přihrávku na modrou.

20:21

Jenže zřejmě to bude ve stejných kolejích, jako v první třetině, když kotouč opět z obranného pásma Ottawy putuje přes celé kluziště.

20:08

Stars ještě začnou druhou třetinu početní výhodou.

20:01

Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 10:4
Zblokované střely: 4:7
Hity: 14:11
Vyhraná vhazování: 6:12
Dvacet z šedesáti minut je za námi a v první třetině jsme mohli vidět po jedné brance na obou stranách. Nejdříve se do vedení dostali hosté z Dallasu, když Radulov vybídl ke skórování Raffla.

Nicméně Ottawa dokázala po necelé minutě vyrovnat. Střelu Connora Browna zablokoval Paul a sám poté bekhendem poslal puk za Chudobinova záda.

20:00

19:51

Ani další útočná snaha Dallasu nevyšla a puk je znova na hokejce jejich brankáře.

19:29

Nicméně Ottawu zatím hra ve čtyřech vůbec nebrání a puk je opět až u Chudobina.

19:12

Hostující hokejisté si vybojovali další přesilovou hru, když Tim Stüzle (OTT) zahákoval Faksu, a dostává tak dvě minuty.

18:20

Stars se snažili dostat puk do středního pásma obloukem, ale Norris se pro něj natáhl a sebral si kotouč, jenže dle čárových už to bylo lehce za modrou, a tak je Ottawě odpískán ofsajd.

18:05

Sens jen nahodili puk směrem na Chudobina, který ho raději před dotírajícím domácím hráčem přikryl svou lapačkou.

17:39

Stars šli ve dvou na jednoho, kde chtěl Peterson přihrávat Hintzovi, ale tento pas neprošel přes posledního hráče Ottawy.

17:18

Pinto získal puk z hole Pavelského a ihned poté i vystřelil, jenže jeho střela šla mimo tři tyče.

16:57

Faksa posunul v rohu kluziště puk Gurjanovi, který zkusil Gustavssona z hodně velkého úhlu a pro domácího brankáře to byl hodně jednoduchý zákrok.

16:29

Norris nakonec odešel bez problémů po svých a není zde ani žádný krvavý šrám.

16:25

Norris se před bránou snažil clonit Chudobinovi v jeho výhledu, ale nakonec jej Zajcev trefil se svou střelou přímo do ucha.

15:58

Ihned po vhazování se puk dostal k Heiskanenovi, který si ještě nabruslil do středu útočné třetiny, odkud i vystřelil a jeho pokus končí v náruči Gustavssona.

15:47

Následuje poslední reklamní break první dvacetiminutovky.

15:47

Radulov získal puk za bránou Ottawy a ihned jej adresoval mezi kruhy Lindellovi, který kotouč vystřelil bekhendem, ale jeden z bránících hráčů tečoval puk do ochranné sítě.

15:12

Tak tohle je hodně nepovedená přesilová hra Dallasu. Jeden by i řekl, že se hrálo při rovnoměrném počtu hráčů na ledě.

14:49

Connor Brown vyvezl puk až do rohu obranného pásma Dallasu, kde získal další cenné vteřiny.

14:23

Sens své první oslabení zvládají na jedničku s hvězdičkou, když svého soupeře ani nepouští do útočného pásma.

14:06

Tak ani třetí pokus hostujícím nevyšel. Stars odcházejí střídat.

13:56

Dallas je znova vytlačen do středního pásma.

13:32

Ottawa však začíná přesilovou hru rychlým ziskem puku a následným odpalem co nejdále od domácí klece.

13:24

Dallas si zahraje přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podrážené vyloučen Shane Pinto (OTT).

12:57

Jenže Stars puk svému soupeři následně hned darovali, a tak se do útoku rozjel Chabot, jenž však byl zastaven na útočné modré.

12:28

O kotouč se bojovalo za bránou Dallasu, odkud se jej nakonec podařilo vyvézt hostujícím hokejistům.

11:50

Glendening poslal kotouč ze středního pásma přímo na domácí střídačku, a tak se po další komerční přestávce bude vhazovat ve středovém kruhu.

10:53

Pavelski se dostal do zakončení ze středu útočného pásma a jeho střela byla přizvednuta bránícím hráčem nad bránu Ottawy.

10:02

Norris obdržel přihrávku do levého kruhu, odkud to následně i zkusil, ale jeho pokus skončil na betonech Chudobina.

09:21

Dallas poslal kotouč obloukem přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.

09:02

Další nahození domácích ze středního pásma končí přesně v lapačce Chudobina, který si jej zde už nechal a následuje komerční přestávka.

08:53

Až nyní se Stars osvobozují ze svého obranného pásma, když se jim podařilo vyvézt puk do střední části kluziště.

08:28

Paul nahodil puk od modré čáry a Chudobin jej pouze vyrazil za svou klec.

07:40

Až domácí se nyní dostali do útoku, kde Connor Brown hledal některého ze svých spoluhráčů přihrávkou před bránu, ale v černém dresu zde zrovna nikdo nebyl.

07:15

Po dvou vstřelených brankách je hra nyní hodně nepřesná, když se ani jeden z týmů nemůže pořádně dostat do útočného pásma.

05:28

05:28 Nick PAUL - 1:1

05:28

Domácí však mají připravenou okamžitou odpověď, když se Sens ihned dostali do útočného pásma, kde z pravého kruhu vystřelil Connor Brown a jeho střelu zastavil NICK PAUL svou bruslí, ale puk se mu odrazil přímo na hůl a bekhendem jej poté poslal do horní části hostující klece. Asistence: Connor Brown, Arťom Zub.

04:34

04:34 Michael RAFFL - 0:1

04:34

Nedáš dostaneš, tak platí na druhé straně, kde Radulov zajel s pukem za bránu Ottawy a následně nahrál před Gustavssona na zcela volného MICHAELA RAFFLA, jenž okamžitě poslal puk ke vzdálené tyči. Asistence: Alexander Radulov, Radek Faksa.

04:06

Tak je za námi první branková příležitost utkání, když si Chabot najel s puekm mezi kruhy a jeho střelu vyrazil Chudobin vedle sebe, kde byl Norris, jemuž však velmi dobře hosté zablokovali hůl a brankáře Dallasu se stihl přesunou a kotouč ještě na čáře chytil.

03:51

Stüzle zpoza klece nahrával před bránu na volného Norrise, kterému se však nepodařilo prodrat do zakončení, protože jej velmi rychle dostoupil bránící hráč.

03:32

Na druhé straně to od modré zkoušel Chabot, jenže trefil hned prvního bránícího hráče.

02:55

Pavelski hledal křižnou přihrávkou Petersona, ale tento pas byl hodně těžký a švédský útočník kotouč minul.

01:54

Bitka nakonec skončila nerozhodně, když si oba borci rozdali pár velmi dobře mířených ran, ale ani jeden z nich nespadl na led, a tak je po chvíli rozdělili rozhodčí a poslali na trestnou lavici, kde si posedí pět minut.

01:54

A tak tu máme hned po necelých dvou minutách bitku, když se do sebe pustili kapitán Dallasu Jamie Benn a obránce Ottawy Josh Brown.

01:34

Ottawa se s pukem dostala do útočné třetiny, kde i od modré vystřeli Chabot, jenže jeho pokus jen trefil bránícího Lindella.

00:52

Další ofenzivní akce Dallasu končí na útočné modré, kde se hostující celek do ofsajdu.

00:32

Hostující Kero zavezl puk do útočného pásma, ale byl zde jediným hráčem v bílém, a tak si domácí rychle vzali kotouč pod svou kontrolu.

00:05

Úvodní vhazování patřilo domácím hokejistům, kteří se hned drali do útoku, jenže si ve středním pásmu přihráli rukou, a tak je tu další vhazování.

00:01

Ottawa Senators: F. Gustavsson (A. Forsberg) – Zub, Chabot, N. Zajcev, Del Zotto, J. Brown, Holden – Batherson, Norris, Stützle – C. Brown, Pinto, N. Paul – Ennis, Tierney, Formenton – P. Kelly, L. Shaw, Sanford.

Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – Lindell, M. Heiskanen, Sekera, R. Suter, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn, Seguin, A. Radulov – Peterson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Glendening, Kero..
Oba týmy tedy mají podmínky před tímto střetnutím stejné, když své předchozí zápasy začali ve shodný čas a navíc je i shodným výsledkem prohráli.

Jak Stars, tak i domácí Sens po závěrečných sirénách čekal rychlý přesun do Ottawy, kde po devatenácti hodinách nastoupí v Canadien Tire Center proti sobě.

Který z těchto týmu si s tímto náročným programem poradí lépe? Větší šance budou spíš u domácích, protože tým Sens patří věkově průměrně k jednomu z nejmladších a naopak Stars jsou právě úplně na opačném pólu této tabulky, když jsou tím nejstarším týmem v NHL.

Do tohoto nastoupí pouze český útočník Radek Faksa a slovenský obránce Andrej Sekera, kteří oba nastupují za Dallas Stars.
Ottawa Senators
(1-1-0)

Nicméně Senators jsou na tom po dvou zápasech naprosto stejně, jako jeho nadcházející soupeř, protože i oni mají na svém kontě jednu výhru a jednu porážku.

Ottawa začala tento ročník ještě ve starých kolejích minulé sezóny, když oba své zápasy sehrála proti kanadskému soupeřovi a navíc proti tomu stejnému týmu, a to Torontu Maple Leafs.

V těchto dvou zápasech vždy platilo pravidlo můj dům, můj hrad. Sens totiž nejdříve zdolali Maple Leafs před svými fanoušky, když se skvělým výkonem prezentoval brankář Forsberg.

Následná odveta na ledě Toronta už vyšla lépe právě partě okolo Mitche Marnera, kteří tak svému sokovi rychle vrátili porážku z předešlého střetnutí.

Poslední zápasy:

Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators 3:1
Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs 3:2
Dallas Stars
(1-1-0)

Hokejisté z Texasu začínají sezónu čtyřzápasovým výletem po kluzištích svých soupeřů. Nejprve se představili v jedné z neznámějších arén Madison Square Garden, kde se jim podařilo překazit New Yorku Rangers jejich domácí premiéru, když svého soupeře porazili v prodloužení.

Poté se přesunuli do TD Garden, kde vyzvali Boston Bruins, jenže ti si svůj první zápas před svými fanoušky zkazit nenechali, protože se Medvědům podařilo ve třetí třetině Stars přetlačit.

Svěřenci Ricka Bownesse tedy mají na svém kontě po dvou zápasech shodně po jedné výhře a porážce a uvidíme na jakou stranu se nakloní tato statistika po zápase s Ottawě.

Boston Bruins – Dallas Stars 3:1
New York Rangers – Dallas Stars 2:3 pp.

Po bohatém sobotním programu je zde chudá neděle, protože nás čeká pouze jediné utkání. Tím je konferenční střet Ottawy Senators a Dallasu Stars, kteří shodně oba mají v nohách zápas v předchozím dni, a tak jsou podmínky pro oba kluby stejné.

Zápas mezi Sens a Stars startuje něco málo po jedenácté hodině večerní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

3:2

Góly a asistencie: 6. N. Paul (C. Brown, Zub), 30. Tierney (Pinto, C. Brown), 40. Tierney (Sanford, C. Brown) – 5. M. Raffl (A. Radulov, Faksa), 55. Pavelski (Faksa, Sekera)

Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – Lindell, M. Heiskanen, Sekera, R. Suter, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn, Seguin, A. Radulov – Peterson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurianov – Kiviranta, Glendening, Kero.

Rozhodca: Hebert, Chmielewski – Toomey, Alphonso

Diváci: 8 067

Priebeh zápasu
1. tretina
01:54 OTT 5 J. Brown, údery
DAL 5 Jamie Benn, údery
04:34 DAL 0:1 M. Raffl (A. Radulov, Faksa)
05:28 OTT 1:1 N. Paul (C. Brown, Zub)
13:24 OTT 2 Pinto, podrazenie
19:12 OTT 2 Stützle, hákovanie
Po 1. tretine
2. tretina
27:23 DAL 2+2 M. Raffl, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
29:21 OTT 2:1 Tierney (Pinto, C. Brown)
38:33 DAL 2 Sekera, podrazenie
39:01 OTT 3:1 Tierney (Sanford, C. Brown)