17.10.2021, 23:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.96 4.2 2.05

38:33

Andrej Sekera (DAL) dostává dvě minuty za podražení.

27:23

Domácí hokejisté si zahrají svou první přesilovou hru v utkání a navíc bude hned čtyřminutová. Michael Raffl (DAL) hned po vhazování trefil Ennise holí do obličeje a bohužel pro hostující celek je tam i krvavý šrám.

19:12

Hostující hokejisté si vybojovali další přesilovou hru, když Tim Stüzle (OTT) zahákoval Faksu, a dostává tak dvě minuty.

13:24

Dallas si zahraje přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podrážené vyloučen Shane Pinto (OTT).

01:54

Bitka nakonec skončila nerozhodně, když si oba borci rozdali pár velmi dobře mířených ran, ale ani jeden z nich nespadl na led, a tak je po chvíli rozdělili rozhodčí a poslali na trestnou lavici, kde si posedí pět minut.

3:2

Góly a asistencie: 6. N. Paul (C. Brown, Zub), 30. Tierney (Pinto, C. Brown), 40. Tierney (Sanford, C. Brown) – 5. M. Raffl (A. Radulov, Faksa), 55. Pavelski (Faksa, Sekera)

Ottawa Senators: F. Gustavsson (A. Forsberg) – Zub, Chabot, N. Zajcev, Del Zotto, J. Brown, Holden – Batherson, Norris, Stützle – C. Brown, Pinto, N. Paul – Ennis, Tierney, Formenton – P. Kelly, L. Shaw, Sanford.

Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – Lindell, M. Heiskanen, Sekera, R. Suter, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn, Seguin, A. Radulov – Peterson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurianov – Kiviranta, Glendening, Kero.

Rozhodca: Hebert, Chmielewski – Toomey, Alphonso

Diváci: 8 067

Priebeh zápasu
1. tretina
01:54 OTT 5 J. Brown, údery
DAL 5 Jamie Benn, údery
04:34 DAL 0:1 M. Raffl (A. Radulov, Faksa)
05:28 OTT 1:1 N. Paul (C. Brown, Zub)
13:24 OTT 2 Pinto, podrazenie
19:12 OTT 2 Stützle, hákovanie
Po 1. tretine
2. tretina
27:23 DAL 2+2 M. Raffl, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
29:21 OTT 2:1 Tierney (Pinto, C. Brown)
38:33 DAL 2 Sekera, podrazenie
39:01 OTT 3:1 Tierney (Sanford, C. Brown)