Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK Spišská Nová Ves

5:4

koniec po predl. (0:1, 3:1, 1:2 - 1:0)

23.11.2021, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • 19. kolo • Matúš Macháč

Tipsport: 1.71 4.43 4.02

Dnešný duel je úspešne za nami. V zápase ako na hojdačke sa napokon tešili z víťazstva domáci, a to až po predĺžení, pretože hosťom zariadil bod minútu pred koncom premiérovým gólom Salituro. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:44:24)

61:03

61:03 Jozef MIKYSKA - 5:4

61:03

Trenčín dal gól!
Gól strelil JOZEF MIKYSKA, ktorý napriahol spoza obrancu a svoju individuálnu akciu okorenil krásnym gólom. Asistencie: Tomáš Starosta, Juraj Bezúch.

60:53

Pri puku sú Trenčania, ktorí sa usadili v pásme súpera.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Riadna hracia doba je úspešne za nami. Zápasu svedčí remíza, pretože duel bol viac než vyrovnaný. V hokeji však niekto zvíťaziť musí, a to sa dozvieme o pár minút.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:58

Dve sekundy pred záverečným klaksónom zakončoval samostatný nájazd Nieminen, ale páli len tesne vedľa!

59:21

Vartovníkova strela z otočky nesmerovala na domácu bránku.

59:00

59:00 Dante SALITURO - 4:4

59:00

Spišská Nová Ves dala gól!
Tvrdá strela od modrej skončila len na mantinely, ale odrazila sa k DANTEMU SALITUROVI, ktorý pohotovým zakončením posiela zápas pravdepodobne do predĺženia. Asistencie: Arvin Atwal, Matthew David Petgrave.

58:44

Krížna prihrávka bola zrazená na ochrannú sieť. Hostia zostávajú v útočnej tretine.

58:19

Oddychový čas hostí. Filip Surák pravdepodobne zostane na striedačke.

58:19

Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Martin Chovan – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

58:01

Posledné dve minúty riadneho hracieho času už bežia!

57:12

Jozef Švec a Denis Hudec podržali puk v rohu klziska a získali tak cenné sekundy.

56:26

Po strele od modrej končí puk vo Valentovej moci. Pred domácou bránkou sa ešte trhla menšia trma vrma.

55:29

Spišiakom čas pomaly, ale isto beží. Pri takomto vývoji môžeme očakávať timeout a následné odvolanie brankára.

5:4

Góly a asistencie: 28. Paukovček (Mikyska), 31. Tybor (Švec, Bezúch), 38. Kudla (Bezúch), 50. Tybor (Mikyska), 62. Mikyska (Starosta, Bezúch) – 18. Štrauch (Salituro, Ščurko), 40. Nieminen (Rapáč, Kuru), 44. Tyczynski (Ščurko), 59. Salituro (Atwal, Petgrave)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Bowns) – Kudla, Lemcke, Starosta, E. Švec, Nemčík, Chovan – Beriša, Mikyska, Tybor – Bezúch, Paukovček, Krajč – Honzek, J. Švec, Hudec – Beták, Rehuš, Krajčovič
Tréner: Ján Pardavý

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (28:18 Surák) – Petgrave, Česánek, Oullet-Beaudry, Atwal, Romaňák, Ordzovenský (A), Malina – Štrauch, Vrábeľ, Salituro – Nieminen, Kuru, Rapáč (C) – Hamráček, Tyczynski, Ščurko – Tomala, Vartovník (A), Džugan
Tréner: Miroslav Mosnár

Rozhodca: Vladimír Goga, Ondrej Kalina – Andrej Bogdaň, Martin Hercog – Dalibor Beniač

Diváci: 99

Priebeh zápasu
1. tretina
16:35 TRE 2 Paukovček, napadnutie
17:40 SNV 0:1 Štrauch (Salituro, Ščurko)
27:47 TRE 2 Bezúch, nedovolené bránenie
28:18 SNV 5+20 DKZ Melicherčík, napadnutie oblasti hlavy a krku+napadnutie oblasti hlavy a krku
28:18 SNV -Melicherčík +Surák (Striedanie)
29:41 TRE 2 Nemčík, sekanie
30:16 TRE 2:1 Tybor (Švec, Bezúch)
36:40 SNV 2 Atwal, podrazenie
38:00 TRE 3:1 Kudla (Bezúch)
39:07 SNV 3:2 Nieminen (Rapáč, Kuru)