1:2

koniec po predl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

03.12.2021, 01:30 • UBS Arena, New York • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 2.12 4.06 2.89

Z mé strany je to pro tento zápas už vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (04:09:04)

3. Ilja Sorokin (NYI) – 33 zákroků
Dva body dnes bere San Jose, které tak úspěšně pokračuje ve své venkovní sérii. Ostrovanům povolilo jen jednu branku, o kterou se už ve 2. minutě postaral Mathew Barzal. Vyrovnání přišlo o osm minut později, kdy se po krásné kombinaci mezi Meierem a Dahlénem prosadil Nick Bonino. V dalším průběhu utkání jsme viděli šance, ale na další gól se čekalo až do prodloužení. Rozhodnuto v něm bylo už po 39 vteřinách. Timo Meier precizně uvolnil Erika Karlssona, který si připsal svou pátou branku v sezoně. Žraloci tedy zvítězili 2:1 po prodloužení.

60:39

60:39 Erik KARLSSON - 1:2

60:39

San Jose právě vstřelilo branku!
Prodloužení trvalo jen 39 sekund! Dvojice hráčů hostů si to mířila na osamoceného Pelecha. ERIK KARLSSON vybídl Meiera, který se k zakončení sice nedostal, ale vzápětí z otočky vybídl právě Karlssona před prázdnou svatyní. Švédský zadák úspěšně černou gumu doklepl do sítě. 1:2 po prodloužení. Asistence: Timo Meier a Logan Couture.

60:01

Střely na branku po 3. třetině: 24 – 34
Ani třetí třetina žádnou branku nenabídla. V tuto chvíli je jisté, že oba celky si připíší po bodu. O ten druhý se bude hrát v prodloužení, které odstartuje už za chvíli.

60:00

59:28

Závěrečná minuta třetí periody je v plném proudu. Aktivnější jsou nyní domácí.

58:59

Matt Nieto nabil Karlssonovi, jehož dělovka minula cíl o několik desítek centimetrů. Špatná pozice k zakončení to rozhodně nebyla.

58:22

Burns obloučkem jen posunul puk na červenou čáru. Tam už hraje Scott Mayfield.

57:46

Jonathan Dahlén poctivě zapracoval na útočné modré čáře. Na pomoc mu ale spoluhráči nepřijeli.

57:05

Střel v posledních desítkách sekund mnoho nepřibývá. Stále častěji se oba týmy pokouší o nahozené kotouče.

56:20

Vypadalo to, že by domácí mohli ujet do přečíslení tři na dva, ale Bailey jen odevzdal puk na hole hostů.

55:50

Prodloužení se každou minutou blíží. Je vidět, že ani jeden tým už nechce udělat chybu.

55:16

Rána zápěstím v podání Granta Huttona skončila na rameni hostujícího brankáře.

54:48

Za bránu San Jose se vydal bojovat i Andy Andreoff, jemuž kotouč do útočné zóny protečoval Martin.

1:2

Góly a asistencie: 2. Barzal (Greene, Mayfield) – 10. Bonino (Dahlén, T. Meier), 61. E. Karlsson (T. Meier, Couture)

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Dobson, G. Hutton, Greene, Aho – Bailey (A), Barzal, A. Lee (C) – Palmieri, Pageau, Beauvillier – Wahlstrom, Koivula, Parise – Clutterbuck (A), Andreoff, M. Martin.
Tréner: Barry Trotz

San Jose Sharks: Hill (J. Reimer) – B. Burns (A), M. Ferraro (A), E. Karlsson, J. Middleton, R. Šimek, M.-É. Vlasic – Dahlén, Couture (C), T. Meier – Balcers, Hertl, Barabanov – Gregor, Bonino, Nieto – Labanc, Weatherby, Gadjovich.
Tréner: Bob Boughner

Rozhodca: Nicholson, Morton – Apperson, Kovachik

Diváci: 17 255