HC Košice – HKM Zvolen

1:4

koniec (1:3, 0:0, 0:1)

03.12.2021, 18:00 • Steel aréna, Košice • 22. kolo • Lukáš Pancurák

Vyrovnaný duel medzi Košicami a Zvolenom je na konci. Viac sa v ňom darilo hosťom, ktorí boli neporovnateľne efektívnejší a súpera zdolali pomerom 4:1.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. (20:16:38)

59:16

Zápas sa už len dohráva, s najväčšou pravdepodobnosťou sa už toho veľa neudeje.

58:49

Zvolen dal gól!
Je definitívne rozhodnuté. Zvolenčania strieľajú gól do opustenej košickej bránky, stará sa o to PETER ZUZIN. Asistencia: Maroš Jedlička.

58:22

Po Klhůfkovom priťuknutí zakončoval spoza kruhov Pereskokov. Rahm sa stihol presunúť a hru prerušiť. Zvolenčania budú striedať.

58:09

Posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:35

Domáci si vypracovali slušný tlak. Rahm drží dvojgólové vedenie svojho tímu.

57:20

Kubka zblokoval zakončenie Tanseyho. Následne nezakončoval Paršin.

56:47

Oba celky prestriedali. Košarišťan korčuľuje na striedačku tiež. Šiesti domáci proti piatim hosťom.

56:01

Snuggerud stratil stabilitu, našťastie pre Košice takto dopadol aj Jedlička. Ten mohol v opačnom prípade pokračovať v nebezpečnom výpade proti Košarišťanovi.

55:18

Rogoň si nakorčuľoval do útočnej tretiny z druhej vlny, švihom poslal puk priamo do Rahmovej lapačky. Nasleduje komerčná prestávka.

54:46

Pereskokov si prilepil puk o čepeľ, následne vpredu hľadal Klhůfka. Po nepresnom zakončení sa môžu hostia oslobodiť a puk poslať ku Košarišťanovi.

53:28

Hluchá pasáž, ktorá môže vyhovovať Zvolenčanom. Deyl hľadal vysokým oblúčikom Paršina. Aj by ho bol našiel, ruský útočník bol však unavený a potreboval striedať.

52:01

Píska sa zakázané uvoľnenie Zvolena.

51:37

Rahm si nerozumel so spoluhráčmi, puk posielal do priestoru, kam korčuľovali len domáci. Do bránky sa však stihol vrátiť, zakončenie Šedivého tak v sieti neskončilo.

50:37

Oba tímy hrajú v plnom počte.

50:16

Opäť sa hrá pri Rahmovi. Pre Zvolen je však dôležité, že od 12. minúty stále neinkasoval.

49:36

Zvolenu zatiaľ táto početná výhoda nevychádza podľa predstáv. Kotvanovi skĺzol puk z čepele, Košičania to využili na dlhé sekundy strávené ďaleko od Košarišťana.

1:4

Góly a asistencie: 12. Klhůfek (Pereskokov, McPherson) – 5. Krieger (Kubka, Pierog), 6. Saracino (Meliško, Roy), 11. Roy (Saracino, Stupka), 59. Zuzin (Jedlička)

HC Košice: Košarišťan (Jurčák) — Saucerman, Snuggerud, Tansey, Šedivý, Deyl, Cibák, Štec — Pereskokov, McPherson, Klhůfek — Rogoň, Chovan, Paršin — Lapšanský, Slovák, Mrázik — Mlý, Havrila, Jokeľ

HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) — Hain, Kotvan, Roy, Meliško, Kubka, Hraško, Barcík, Chlepčok — Jedlička, Viedenský, Zuzin — Pierog, Krieger, Leskinen — Saracino, Mikúš, Stupka — Török, Marcinek, Csányi

Rozhodca: Stano, Fridrich — Šoltés, Gegáň (všetci SVK)