koniec (1:0, 2:1, 2:0)

03.12.2021, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • 23. kolo • Otto Slabý cz

Tipsport: 1.85 4.44 3.36

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (21:31:51)
Ačkoliv Orli přijeli s řádně prořídlou sestavou, byli v první části hry a prvních 5 minut ve druhé třetině lepším a aktivnějším týmem. Přesto prohrávali 2:0 a nakonec se jim podařilo i snížit na 2:1. Právě ale paradoxně toto snížení, jakoby domácí celek nastartovalo a od té doby byl na ledě až na výjimky pouze maďarský tým, který navíc uměl potrestat chyby hostí. I přes poměrně kvalitní výkon brankáře Kantora nakonec Znojmo prohrálo 5:1.

59:16

Utkání se už spíše dohrává.

58:54

57:46

Matuš se ocitl sám v mezikruží, kde si stihl puk ještě zastavit. Jeho střelu do šibenice však fantasticky vytáhl vyrážečkou Tirronen.

56:54

Dobmayer jako poslední hráč zastavil háčkem Svobodův průnik.

56:29

56:29

55:49

Hra 4 na 4 sedí spíše Orlům, kteří mají více prostoru pro přechod středního pásma.

54:29

Vyloučení v týmu Hydro Fehérvár AV19 (Shaw – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Culkin – 2 min., hrubost).

53:14

Fehérvár právě vstřelil branku!
MIHALI AKOS se dostal do samostatného úniku a střelou k pravé tyči čtvrt metru nad ledem rozhoduje o osudu dnešního utkání. Asistence: Balint Magosi, Timothy Campbell.

52:34

Nově zvolená taktika dává trochu ulevit zadním řadám Orlů a i díky tomu se nyní po dlouhé době podařilo Znojmu vybojovat vhazování v útočném pásmu.

51:30

Zdá se, že Maďaři už se nyní nikam nepohrnou a uspokojí se s vyhazováním puků za Kantora.

50:45

Orli se sice dalšímu ataku ubránili, ale vysunutý pressink domácích jim neustále dělá problémy.

49:56

Naopak se ke Kántorovu chrámu řítí další letka.

48:32

Orli nyní trochu vyrovnali hru, avšak mají problém s přechodem středního pásma.

47:58

Kantor nyní řešil asi tři dorážky z bezprostřední blízkosti.

46:47

Domácí se neuspokojili s tříbrankovým vedením a stále pokračují v ofenzivě

5:1

Góly a asistencie: 6. Campbell (Petan, Sarauer), 25. Atkinson (Erdely), 35. Sarauer, 46. Bartalis (Atkinson), 54. Mihali (Magosi, Campbell) – 26. Matus (Bartko, Luciani)

Fehérvár AV19: Tirronen (Kornakker) – Campbell, Fournier, Szabo, Horváth, Dobmayer, Atkinson, Retfalvi – Petan, Sarauer, Erdely – Kuralt, Jacobs, Shaw – Mihaly, Nemeth, Magosi – Terbocs, Bartalis, Ambrus

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Haman, Culkin, Tejnor, Bartko – Matuš, Němec, Svoboda T. – Luciani, Köver, Ahl – Fejes, Prokeš, Gorčík – Kvasnica, Svoboda O., Oščádal