08.01.2022, 10:30 • Mladá Boleslav - Umělá tráva • Skupina B • Michal Raška cz

Tipsport: 1.37 4.7 5.97

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:10:30)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 10:1.
Gólové představení domácího celku je u konce. Mladá Boleslav nakonec zvítězila nad druholigovým Táborskem vysoce 7:0.
Začátek utkání se pomalu dostával do tempa a prvního gólu jsme se dostali ve 35. minutě, když se prosadil Fila. Následně domácí pokračovali v obrovském nátlaku a ve 42. minutě zvýšil vedení na 2:0 Douděra. Nakonec se Mladoboleslavští prosadili ještě jednou a to těsně před odpískáním poločasu, když se trefil Mašek.
Druhá polovina byla opět v režii domácího celku. V 65. minutě otevřel brankový účet druhého poločasu Mužík. V 76. minutě se trefil také Pech. O čtyři minuty později získali Mladoboleslavští pokutový kop, který proměnil Matějovský a v 87. minutě se trefil také kanonýr Milan Škoda.

90

90

Tentokrát skončila střela domácích zpoza vápna jen vedle pravé tyče.

89

Hosté se dostali ve vápně ke střele a mohli alespoň korigovat výsledek, ale následné zakončení letělo vedle brány.

87

87. Milan ŠKODA - 7:0

87

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Před koncem utkání nakonec padla ještě jedna branka a domácí nadělují svému soupeři sedmičku! MILAN ŠKODA napadal rozehrávku Táborska a nakonec hostující obranu donutil ke ztrátě míče, čehož využil, zbavil se obránce a zakončil z otočky přesně k pravé tyči.

87

Presink Mladoboleslavských je opravdu vysoký a nepříjemný a Táborsko má velké problémy.

86

Tam ovšem míč zachytila obrana Táborska a hosté se vrhli do rychlého brejku, ovšem domácí brankář včas vyběhl a odkopl míč do zámezí.

85

Mladá Boleslav rozjíždí další útočnou akci ze své obrany a následně posunula hru na levou stranu.

84

Táborsko získalo autové vhazování na své polovině, ale nemá moc voleb jak míč rozehrát.

82

Domácí celek ovšem pokračuje v útočném nátlaku a nyní bude zahrávat rohový kop.

80

80. Marek MATĚJOVSKÝ - 6:0

80

K pokutovému kopu se postavil samozřejmě MAREK MATĚJOVSKÝ, který zakončil k pravé tyči, zatímco brankář šel na druhou stranu. Domácí celek tak zvyšuje své vedení už na 6:0.

80

Byla nařízena penalta pro Mladou Boleslav!

79

Domácí hráč se od poloviny hřiště dostal až do šestnáctky kde zakončoval, ale hostující brankář jej vychytal.

7:0

Góly: 35. Fila, 42. Douděra, 45. Mašek, 66. Mužík, 76. Pech, 80. Matějovský (pen.), 87. Škoda

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Dancák, Douděra, Fila, Hlavatý, Jurásek, Ladra, Mašek, Mužík, Preisler, Smrž (střídali Bejbl, Dufek, Hönig, Langhamer, Matějovský, Pech, Škoda)
Tréner: Karel Jarolím

FC SILON Táborsko: Pecháček – Plachý, Rydval, Navrátil, Tusjak – Šplíchal, Drozd, Schramhauser, Kalousek – Provazek, Mach
Náhradníci: Jverve, Svatek, Vozihnoj, Kosek, Youri, Kotrč, Tsolakis

Tréner: Miloslav Brožek

Rozhodca: Jan Petřík