koniec (1:3)

08.01.2022, 13:00 • Horní Počernice • Skupina A • Michal Nussbauer cz

Tipsport: 1.56 4.12 4.51

Tohle je ode mne pro dnešek vše, já Vám přeji překrásný zbytek víkendu a brzy na počtenou. (14:50:56)
Utkání je u konce, Dukla překvapivě poráží prvoligový Jablonec 2:3. Ve druhé půli padl jediný gól, který vstřelil po akci Malínského a Smejkala benjamínek Nykrín, ten ale nedokázal zvrátit stav utkání a vypadá to, že mizérie Jablonce z minulého roku pokračuje.

Navíc je třeba zmínit, že Dukla hlavně ve druhé půli nastoupila opravdu v improvizované sestavě. Vypadá to ale, že sázet na mladíky se v letošním ročníku Tipsport Ligy očividně vyplácí – kombinovaný B-tým a U19 Baníku Ostrava si namazal na pomyslný krajíc chleba jak Karvinou, tak dnes Pardubice, a i mladíci Dukly si připsali cenný skalp.

Jablonec si bude chtít spravit chuť v úterý proti béčku pražské Sparty, Dukla se bude snažit navázat na dnešní výkon o den později proti Bohemce, která právě rezervu Sparty porazila dnes 2:0 po gólech Nazarova a Koubka.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:2.

90+1

90+1

Závěrečný tlak Jablonce nepřinesl ani jeden jediný centr do vápna.

90

Nastavovat se bude 1 minuta.

90

Hodek teď fantasticky udržel balon proti zelenobílé přesile.

90

Kozel připraven o míč během postupu podél pravé postranní čáry.

89

Malínský přihrál do vápna Vaníčkovi, ten po rychlém zpracování ale zamířil pravačkou o několik metrů vedle.

89

Nykrín se snažil zpětnou přihrávkou najít nějakého ze spoluhráčů, jeho záměr se ale nezdařil.

88

Severočeši ale opět o balon přišli. Přihrávka na Surzyna byla příliš dlouhá.

88

Považanec uklidnil hru hlavičkou do náručí Hrubého.

87

Dlouhý nákop podél levé lajny pokryl na odkop od branky Jiří Kulhánek.

86

Střela Považance by sice byla oceněna nějakými těmi body v rugby, na fotbalovou branku to bylo ale příliš vysoko.

85

Vaníček si navedl míč na střelu, jeho pokus byl ale zblokován a do protiútoku pelášil Hrubeš, jehož záměr ale přečetl skvěle Martinec.

85

Smejkala skvěle dostoupil Jeřábek a získal míč na hranici vlastního vápna.

84

Skvěle zabojoval Kovernikov a přehlavičkoval Malínského ve velmi těžké pozici, následně narazil Hrubešovi, jehož centr zleva ale sebral Vlastimil Hrubý.

83

Hrubešův centr odvrátil na přední tyči stojící Vaníček.

82

Za dlouhým nákopem Rady sprintoval Šebrle, dokázal vybojovat rohový kop.

2:3

Góly: 10. Ikaunieks, 75. Nykrín – 6. Adediran, 22. Bin, 45+1. Buchvaldek (pen.)

Karty:   29. Holík (JAB) – 59. Kozel (DUK)

FK Jablonec: 1. Poločas: Hrubý – Holík , Martinec (7. Zelený), Kubista, Krob – Hübschman – Pleštil, Kratochvíl, Werani, Pilař – Ikaunieks 2. Poločas: Hrubý – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Považanec – Malínský, Vaníček, Smejkal, Nykrín – Ali-Abubakar Náhradní brankář: Vajner
Tréner: Petr Rada

FK Dukla Praha: 1. Poločas: Rada – Ludíček, Piroch, Konan, Souček – Peterka, Barac, Hrubeš, Bin, Buchvaldek – Adediran 2. Poločas: Rada – Matoušek, Kulhánek, Konan, Kovernikov – Hrubeš, Jeřábek, Kozma, Šebrle – Kozel – Hodek Náhradní brankář: Štefan
Tréner: Bohuslav Pilný