bet-at-home ICE Hockey League

Moser Medical Graz 99ers – HC LERAM Orli Znojmo

4:5

koniec po predl. (0:2, 2:0, 2:2 - 0:0, 0:1) Stav série: 0:2

04.03.2022, 19:15 • Eisstadion Graz Liebenau, Štýrský Hradec • Predkolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 2.2 4.34 2.62

Znojemští hokejisté si mohou místo rozhodujícího třetího utkání odpočinout po dnešním maratónu, který přinesl dva velké zvraty. Znojmo na začátku zápasu využilo přesilovku 5 na 3 i následnou klasickou, domácí však od 15. minuty zápasu nepustili otěže hry a otočili z 0:2 na 4:2. Navzdory chvílemi až drtivé převaze domácích se Moravané nevzdali, dovedli zápas do prodloužení a brankář Kantor je za neuvěřitelných 68 úspěšných zákroků odměněn radostí ze šťastného postupového gólu v 89. minutě.

Střely na bránu 72:33 (9:8, 17:6, 15:9 – 22:8, 9:2)
Vyloučení 8:8
Využití 0:2 (22:57:03)

Radost hokejistů Znojma

87:44

Orli právě vstřelili branku!
Domácí útoky se rozbily o Kantora jako o vlnolam, naopak z kontru vyrážel Engstrand Bartkovu střelu jen před SEBASTIÁNA GORČÍKA, který úspěšnou dorážkou posílá Znojmo do čtvrtfinále!
Asistence: Jan Bartko, Radek Prokeš.

85:50

Vhazovalo se znovu v pásmu Orlů, kteří ale byli úspěšnější a vyvážejí kotouč dopředu.

84:50

Grafenthin ohrozil Kantora jedovatou střelou z vnější části kruhu. Znojemským hokejistům se pak nelíbilo najetí do brankáře, krátkou šarvátku rozhodčí rychle roztrhli.

82:05

Z úhlu neprostrčil puk pod Kantorovu výstroj po ledě Latta.

81:04

Znojemský gólman raději zalehává Grafenthinem nastřelený puk.

80:32

Kantor rozklekem vyráží Ograjenšekovu střelu zápěstím přes obránce.

80:01

Začalo druhé prodloužení.
Dvacet nastavených minut nepřineslo rozhodnutí, Pavel Kantor pochytal nevídaných 22 puků, i když málokterý zákrok byl proti vyložené šanci. Hokejový maratón bude pokračovat opět za čtvrt hodiny.

Střely na bránu 63:31 (9:8, 17:6, 15:9 – 22:8)
Využití 0:2

80:00

První prodloužení skončilo.

79:29

Vhazovat se bude v obranném pásmu znojemských Orlů.

78:59

Oba celky hrají v plném počtu.

78:12

Kotouč poskakoval nebezpečně blízko znojemské brány, domácí hráči ho však nedokázali zkrotit a namířit na bránu.

76:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Zintis Zuševics – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Radim Matuš – 2 min., hrubost).

76:33

Střela znojemského útočníka z otočky byla přizvednuta do plexiskla.

76:12

Tejnor si došlápl na protihráče, domácí se domáhali odpískání faulu, ale jednalo se o čistý hit.

75:56

V těchto chvílích se hraje dost opatrně, bez šancí, na hráčích obou mužstev už je znát únava.

4:5

Góly a asistencie: 29. Ograjenšek (Zalewski, Kernberger), 35. Blood (Boivin, Ograjenšek), 42. Alagić (Grafenthin, Zuševics), 49. Zalewski (Hjalmarsson, Ograjenšek) – 10. Sedlák (Prokeš, Culkin), 11. Culkin (Gorčík, Prokeš), 54. Zubov (Ahl, Culkin), 57. Prokeš (Luciani), 88. Gorčík (Bartko, Prokeš)

Moser Medical Graz 99ers: Engstrand (Nußbacher) – Blood, Boivin, Kirchschläger, Ackered, Pfeffer, Altmann, Kernberger, Krainz – Hjalmarsson, Zalewski, Ograjenšek – Grafenthin, Alagić, Latta – Gordon, Schiechl, Zuševics – Pesendorfer, Oberkofler, Maurer
Tréner: Gustafsson

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Sedlák, Culkin, Tejnor, Bartko, Younan, Hrabal, Stránský – Svoboda, Matuš, Kvasnica – Gorčík, Prokeš, Luciani – Ahl, Zubov, Immo – Köver, Brittain, Neumann
Tréner: Hanlon

Rozhodca: Hronský, Nikolić – Bärnthaler, Durmis