Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Stade de Reims

1:2

koniec (1:1)

14.05.2022, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 37. kolo • Pavel Černý cz

Tipsport: 2.01 3.6 4.0

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:0. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:8. (22:56:40)
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které jsme se dočkali jediné branky. O tu se postaral Kamory Doumbia a to znamená jediné – Saint-Étienne po výhře Mét v souběžném utkání nemají situaci ve svých rukách. V posledním kole však Méty zajíždí na půdu Paris Saint-Germain, zatímco Saint-Étienne jede na hřiště Nantes. V první půli sice byli domácí jednoznačně lepším týmem, jenže po trojitém střídání v poločase otěže hry převzali hosté, kterým se také podařilo vstřelit jedinou branku. Domácí byli nervózní a nepodařilo se jim žádnou šanci proměnit v gól. Na straně hostů se střelou do tyče ještě prezentoval Ekitike. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+6

90+5

Útočným faulem se provinil Hugo Ekitike, který hodně rozhýbal hru Remeše ve druhé půli.

90+4

Na druhé straně se do šance prodral Enzo Crivelli, jenže míč poslal jen do brankáře Rajkoviće.

90+4

Alexis Flips si vzal na starost exekuci rohového kopu. Centr doletěl jen do míst, kde míč ze vzduchu sebral Bernardoni.

90+3

Faul Camary na Flipse přišel na druhé straně nedaleko pokutového území. Volný přímý kop odvrátila obrana na roh.

90+2

Exekuce standardní situace se ujal kapitán Vahbí Chazrí. Tunisanův střelecký pokus proletěl pouze kousek od pravé tyče z pohledu střelce.

90+1

Nedaleko pokutového území došlo ke hře rukou v podání Maxime Busiho, takže ještě uvidíme volný přímý kop domácích ze zajímavé pozice.

90

Rozhodčí Turpin bude nastavovat utkání ještě o 5 minut.

89

Zpoza pokutového území vypálili hosté, ovšem střela z nevýhodné pozice mířila mimo branku.

88

Domácí sice mají míč na kopačkách, ale nejsou vůbec nebezpeční pro branku, kterou hájí srbský brankář.

87

Blíží se závěrečný hvizd, v souběžném utkání Méty stále vedou a současná konstelace posouvá Saint-Étienne na předposlední místo tabulky, které by na konci soutěže znamenalo automatický sestup o soutěž níž.

86

Obrana hostů si poradila i s dalším centrovaným míčem, který tentokrát už směřoval do pokutového území.

85

Ekitike dostal míč až na druhou stranu na zadní tyč, kde jeho spoluhráč zakončoval, ale famózním zákrokem se vytáhl Bernardoni.

84

Další přetažený centr domácích neznamená žádné nebezpečí pro obranu hostů, protože míč vyletěl mimo hrací plochu.

83

83. Ekitike trefil brankovou konstrukci

83

Hosté se rychlým útokem dostali až do zakončení, které orazítkovalo pouze tyčku!