Liga majstrov (predkolá)

FC Ballkani – VMFD Žalgiris Vilnius

1:1

koniec (1:1)

05.07.2022, 20:00 • Stadiumi Fadil Vokrri (Priština) • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri)) cz

Tipsport: 3.07 3.18 2.35

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:15. (21:55:26)
I v Prištině už je dohráno. Domácí Ballkani byli lepším týmem statisticky. Dokonce vystřelili pětkrát na branku, zatímco soupeř jen jednou. Jak Ballkani, tak Žalgiris ale své pokusy využili jen jedenkrát, a tak se před odvetou zrodila v Kosovu remíza.

90+6

86

Střídání v týmu FC Ballkani:
ze hřiště odchází Meriton Korenica, přichází Dilivio Hoffman.

86

Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius:
ze hřiště odchází Francis Kjeremeh, přichází Gustas Jarusevicius.

85

Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Lumbardh Dellova).

81

ze hřiště odchází Renan Oliveira, přichází Donatas Kazlauskas.

79

ze hřiště odchází Bajram Jashanica, přichází Leonit Abazi.

74

ze hřiště odchází Nazmi Gripshi, přichází Qendrim Zyba.

72

ze hřiště odchází Albin Berisha, přichází Albion Rrahmani.

65

ze hřiště odchází Oliver Buff, přichází Marko Milickovic.
ze hřiště odchází Josip Tadić, přichází Mathias Oyewusi.

64

Žlutá karta pro tým VMFD Žalgiris Vilnius (Saulius Mikoliunas).

58

Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Bajram Jashanica).

51

Žlutá karta pro tým VMFD Žalgiris Vilnius (Francis Kyeremeh).

46

První poločas je minulostí. Oba týmy se dokázaly prosadit. Jako první domácí Ballkani, na což ale o deset minut později reagoval Buff z týmu Žalgirisu. Rozuzlení tak můžeme očekávat až ve druhé půli.