Liga majstrov (predkolá)

KKS Lech Poznań – FK Karabach

1:0

koniec (1:0)

05.07.2022, 20:00 • INEA Stadion, Poznań • 1. predkolo • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri)) cz

Tipsport: 2.1 3.28 3.84

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:9. (21:53:49)
Ve druhé půli už se fotbal vyrovnal. Gól už nepadl, oba týmy střídaly, jak mohly, ale hru už moc neoživily. A tak si před odvetou v Karabachu udělal Lech jednobrankový náskok.

90+5

87

Žlutá karta pro tým KKS Lech Poznań (Filip Szymczak).

83

Střídání v týmu KKS Lech Poznań:
ze hřiště odchází Radoslaw Murawski, přichází Alan Czerwinski.

83

Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Kady, přichází Owusu.

82

ze hřiště odchází Elvin Cafarqulijev, přichází Toral Bajramov.

80

80.

80

ze hřiště odchází Mikael Ishak, přichází Nika Kvekveskiri.

63

ze hřiště odchází Kristoffer Velde, přichází Adriel Ba Loua.
ze hřiště odchází Joao Amaral, přichází Georgij Tsitaishvili.

62

ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Ramil Sheydajev.
ze hřiště odchází Richard, přichází Marko Jankovič.
ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Filip Ozobić.

49

Žlutá karta pro tým KKS Lech Poznań (Jesper Karlstrom).

48

Žlutá karta pro tým FK Karabach (Leandro Andrade).

46

První poločas je minulostí. Lech se dokázal ujmout vedení chvíli před poločasem, ve 41. minutě, kdy se prosadil Ishak. Statisticky ale byl lepší Karabach.