6:3

koniec (4:0)

09.07.2022, 11:00 • Temelín • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 1.68 4.03 4.17

Přípravný duel mezi Českými Budějovicemi a Vlašimí nabídl devítigólovou přestřelku. Prvoligové Dynamo zvítězilo 6:3 zejména díky povedené první půli, po které vedlo 4:0. Po změně stran se začali střelecky prosazovat i Středočeši, kteří postupně snížili až na 3:5, ovšem poslední slovo si vzal domácí Sladký. (12:55:49)

90

90

90. Martin SLADKÝ - 6:3

90

Dynamo právě vstřelilo branku!
Střelecké hody v tomto zápase uzavřel MARTIN SLADKÝ! Hráč Dynama si z pravé strany naběhl do šestnáctky na přihrávku Vaise a přízemní střelou zvyšuje na 6:3.

89

Jandův centr z pravé strany byl přetažený. Onije nestihl míč na hřišti a Dynamo bude vhazovat.

88

Janáček včas vyběhl ze své brány a chytil míč před nabíhajícím Ladislavem Jandou.

87

Z dálky zkusil štěstí David Broukal. Domácí obránce netrefil bránu.

85

Hosté až příliš agresivně presovali rozehrávku soupeře. Faulem se provinil Onije.

81

Jeden z hráčů Vlašimi to zkusil z poměrně velké dálky. Mířil do středu brány a Janáček balón ztlumil v koši.

79

Dynamu bylo odpískáno postavení mimo hru. U míče opět Vlašim.

79

Vlašim ještě cítí naději na další korekci a snaží se hrát dopředu.

77

77. Gning ABDALLAH - 5:3

77

Vlašim právě vstřelila branku!
GNING ABDALLAH proměnil pokutový kop střelou do protipohybu domácího brankáře – 5:3. Že by bylo zaděláno na drama?

76

Mohlo to být už jen o dva góly! Lehovec zblízka nepřekonal Janáčka... O chvíli později však Skovajsa fauloval Abdallaha a Vlašim bude kopat penaltu!

74

Hostům se podařilo dvěma góly alespoň kosmeticky upravit skóre. Ve druhé půli tedy dostali za solidní výkon v ofenzivě přeci jen nějakou odměnu.

72

72. Gning ABDALLAH - 5:2

72

Hosté snižují na 2:5! GNING ABDALLAH si naběhl na dlouhý nákop za obranu a z pravé strany šikovně přehodil vyběhnutého brankáře Janáčka.

70

Domácí se neprosadili po rohovém kopu. Míč pak opustil hřiště a Vlašim bude vhazovat.

6:3

Góly: 22. Zajíc, 30. Havel, 43. Zajíc, 45. Švec, 53. Krch, 90. Sladký – 61. Zinhasović, 72. Abdallah, 77. Abdallah (pen.)

SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Havel, Broukal, Švec, Škoda, Čolić, Potočný, Zajíc, Hellebrand, Sladký, Hora.
Náhradníci: Janáček – Hais, Čoudek, Vais, Penner, Krch, Skovajsa.

Tréner: Weber

FC Sellier & Bellot Vlašim: Kolář – Solomon, Langhamer, Toula, Heppner, Černický, Breda, Hošek, Rigo, Suchan, Sow.
Náhradníci: Vágner – Šimeček, Zinhasović, Onije, Horský, Halinský, Abdallah, Lehovec.

Tréner: Hyský

Rozhodca: Tesař – Toucha, Matyš