koniec (0:0)

30.11.2022, 13:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Ondřej Černý cz

Tipsport: 2.19 3.82 2.61

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:39:49)
Dnešní utkání je u konce. Dlouho bezgólový zápas nakonec končí remízou 1.1. Po více než hodině hry otevřel skóre tvrdou střelou hostující Voltr, ale sedm minut před koncem si odražený míč za vápnem našel střídající Bezpalec, který přesnou střelou vyrovnal skóre na konečných 1:1. Další zápas čeká Táborsko 3.12. proti Liberci. Žižkov se ve stejný den představí proti Bohemians 1905.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 11:4. Rohy: 3:4.

90

88

Alexander centroval od praporku do malého vápna, kde si míč našel brankář Myška.

87

Po rychlém brejku si Táborsko kopne rohový kop.

85

Vyrovnání evidentně nalilo domácím krev do žil. Teď je Táborsko výrazně lepším týmem.

83

83. BEZPALEC - 1:1

83

Táborsko právě vstřelilo branku! Máme srovnáno! Po centru z levé strany se odrazil míč kousek za vápno, kde si ho našel střídající MICHAL BEZPALEC a tvrdou ranou přesně k tyči dokázal vyrovnat stav zápasu na 1:1.

82

Na středu hřiště se protáhl Kone a vybojoval faul na svoji osobu.

80

Dlouho se Žižkov na útočné polovině neudržel a ještě deset minut bude muset bránit svoje jednogólové vedení.

79

Vysoký nákop Táborska dopředu si pohlídal Král a hosté tak mohou jít dopředu.

77

Hostující hráč už je na nohou, může se pokračovat ve hře.

76

Po ráně zpoza vápna byl trefen Pek a hra se přerušuje.

75

Domácí to zkusili nakrátko, ale větší šanci si vytvořit nedokázali.

74

Roh pro Táborsko.

73

Po levé straně se snažil protáhnout Sojka, míč mu však vzápětí utekl do zámezí.

72

Klidná kombinace Táborska na polovině hřiště, jakoby Jihočeši ani nespěchali za vyrovnáním.