koniec (0:0)

30.11.2022, 13:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Ondřej Černý cz

Tipsport: 2.19 3.82 2.61

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:39:49)
Dnešní utkání je u konce. Dlouho bezgólový zápas nakonec končí remízou 1.1. Po více než hodině hry otevřel skóre tvrdou střelou hostující Voltr, ale sedm minut před koncem si odražený míč za vápnem našel střídající Bezpalec, který přesnou střelou vyrovnal skóre na konečných 1:1. Další zápas čeká Táborsko 3.12. proti Liberci. Žižkov se ve stejný den představí proti Bohemians 1905.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 11:4. Rohy: 3:4.

90

88

Alexander centroval od praporku do malého vápna, kde si míč našel brankář Myška.

87

Po rychlém brejku si Táborsko kopne rohový kop.

85

Vyrovnání evidentně nalilo domácím krev do žil. Teď je Táborsko výrazně lepším týmem.

83

83. BEZPALEC - 1:1

83

Táborsko právě vstřelilo branku! Máme srovnáno! Po centru z levé strany se odrazil míč kousek za vápno, kde si ho našel střídající MICHAL BEZPALEC a tvrdou ranou přesně k tyči dokázal vyrovnat stav zápasu na 1:1.

82

Na středu hřiště se protáhl Kone a vybojoval faul na svoji osobu.

80

Dlouho se Žižkov na útočné polovině neudržel a ještě deset minut bude muset bránit svoje jednogólové vedení.

79

Vysoký nákop Táborska dopředu si pohlídal Král a hosté tak mohou jít dopředu.

77

Hostující hráč už je na nohou, může se pokračovat ve hře.

76

Po ráně zpoza vápna byl trefen Pek a hra se přerušuje.

75

Domácí to zkusili nakrátko, ale větší šanci si vytvořit nedokázali.

74

Roh pro Táborsko.

73

Po levé straně se snažil protáhnout Sojka, míč mu však vzápětí utekl do zámezí.

72

Klidná kombinace Táborska na polovině hřiště, jakoby Jihočeši ani nespěchali za vyrovnáním.

70

Po centru Pragra z levé strany se píská ofsajd Táborska. Rozehrávat bude Myška.

68

Štrombach se snažil vysunout spoluhráče po lajně. Příliš tvrdý míč skončil v zámezí.

67

Při dalším náběhu za obranu si Voltr pomohl faulem a rozhodčí ho odpískal.

66

66. VOLTR - 0:1

66

Žižkov právě vstřelil branku! První branka zápasu je na světě po skoro sedmdesáti minutách. Po chybě domácích při rozehrávce se k míči ve vápně soupeře dostal RADEK VOLTR, který parádní střelou poslal Žižkov do vedení.

65

Alexanderův centr od praporku našel jen brankáře Myšku, který míč vyboxoval do bezpečí.

64

Rohový kop pro účastníka druhé nejvyšší soutěže.

62

Dlouhý míč Táborska dopředu nikoho nenašel, pro hrací předmět si došel Myška.

60

Hodina hry je pryč. Branka stále k vidění nebyla. Aktuálně se hraje hlavně na středu hřiště a ani jeden z týmů se nedostává do větších šancí.

58

Tempo hry se vrátilo do prvního poločasu. Hodně se hraje na středu hřiště, ani jeden z týmů se nežene dopředu.

56

Na druhé straně se zprava uvolnil na střed hostující Jankovský a levačkou vypálil do rukavic Zadražila.

55

Z nějakých pětadvaceti metrů napřáhl domácí Alexander. Střela mu však vůbec nevyšla, upadl při ní a míč poslal vysoko nad branku.

54

Táborsko se po delší době dostalo dopředu, ale nepovedená kombinace na pravé straně nakonec ukončila celé snažení Jihočechů.

53

Hosté jsou ve druhé půli zatím lepší. Rychle dokázali otočit hru za vápnem a Jankovský pálil přízemní střelu do náruče Zadražila.

52

Dlouhý míč do vápna dostal Voltr, který si zvládl obejít soupeře, ale poté mu byl odpískán ofsajd.

51

Domácí si rychle vyměnili míč na pravé straně a Musa centroval do vápna, kde našel hlavu Ledeckého. Zkušený forvard však mířil mimo tři tyče.

50

Zpoza vápna vypálil hostující Žežulka. Tvrdá rána skončila kousek nad brankou Táborska.

49

Hosté rozehráli roh na krátko, do vápna však míč dostat neodkázali.

48

Žižkovská akce po levé straně vynesl pražskému týmu rohový kop.

46

Máme za sebou úvodních pětačtyřicet minut zápasu. Nepříliš atraktivní zápas zatím branku nepřinesl. V největší šance se zjevil domácí Ledecký, který sám před Myškou nedokázal dostat míč za žižkovského strážce branky. Uvidíme, co přinese druhý poločas, pravděpodobně i s řadou změn na obou stranách.

45

45

Bazalův centr do vápna nikoho nenašel, v prvním poločase se tak branky nedočkáme.

44

Voltra si na středu hřiště našel Kone a poslal ho nevybíravě k zemi. Hosté si ještě kopnou přímý kop.

43

43. Štrombachův centr nikoho ve vápně nenašel

43

Míč si postavil Štrombach, ale jeho přetažený centr skončil mimo hřiště.

42

Musa fauloval soupeře na pravé straně, Žižkov si kopne zajímavý přímý kop.

40

Pět minut schází do koncem prvního poločasu. Aktuálně se hledá míč u hrací plochy, aby mohlo Táborsko vhazovat.

39

Od praporku kroutil míč do vápna Kosek, ale jeho centr nikoho v modrém dresu nenašel.

38

Rohový kop pro Táborsko.

37

Dlouhý nákop Táborska končí v Myškových rukavicích. Domácím se tento zjednodušený přechod dopředu moc nedaří.

36

Na druhé straně se ukázal volejem zpoza vápna Kabancov. Tvrdý pokus zkrotil v rukavicích Zadražil.

35

Deset minut před poločasem dostal míč do pokutového území Ledecký, který pravačkou napálil pouze před sebou stojícího brankáře Myšku.

34

Centr od praporku do pokutového území větší rozruch nepřinesl a dopředu se může hnát Táborsko.

33

Sražený centr Viktorie znamená rohový kop pro červenobílé.

31

Po půlhodině hry se Žižkov vysokým nákopem dostal dopředu. Voltr však svůj pohyb k brance soupeře musel zastavit, poněvadž byl v ofsajdu.

29

Sojkův nepovedený nákop dopředu končí u Myšky a Žižkov může dopředu.

28

Centr z levé stany si ve vápně našel domácí Ledecký, jehož hlavička skončila pouze v rukavicích Myšky.

26

Po levé straně se snažil pláchnout soupeři Mach, u lajny však byl nedovoleně zastaven.

24

Voltrův centr do pokutového území si stáhl Zadražil.

23

Přímý kop pro Žižkov z levé strany hřiště.

22

Několik soubojů na středu hřiště nakonec ovládlo Táborsko, které tak zůstává na míči.

21

U pravé lajny se snažil obejít soupeře Sojka. Důsledná obrana Viktorky ho však nikam nepustila a ještě bude vhazovat.

20

Máme za sebou dvacet minut hry. Větší šanci jsme zatím neviděli ani na jedno straně. O něco aktivnější směrem dopředu je domácí tým.

19

Po levé straně mířila rychlá nahrávka na Voltra, který si ale nedokázal pohlídat ofsajdové postavení.

17

Zatím nesledujeme příliš atraktivní utkání. Táborsko nyní v klidu kombinuje na polovině hřiště, ani jeden z týmů se příliš nežene dopředu.

15

Odražený míč si kousek za vápnem našel Kosek a vypálil. Z voleje poslal míč vysoko nad branku.

14

Opět se k míči na pravé straně hřiště dostal Musa. Tentokrát zkusil vypálit. Tvrdá rána letěla však pouze na střed žižkovské branky.

13

Z pravé strany hřiště centroval do vápna Musa. Jeho centr si našel bystrý Myška v hostující kleci.

12

Dlouhý nákop žižkovské Viktorie skončil jen u Zadražila v brance Táborska.

10

Vypadá to, že technické problémy jsou minulostí a budeme se moci konečně věnovat fotbalu.
Technické problémy bohužel přetrvávají. Platí i to, že v zápase stále napadla jediná branka a Táborsko hraje s Žižkovem 0:0.

4

Začátek utkání bohužel doprovází lehká technické potíže, omlouváme se za ně a doufáme v jejich napravení.

2

V úvodu zápasu je na míči Táborsko, které kombinuje na polovině hřiště.

1

FC SILON Táborsko: Zadražil – Musa, Černický, Mach, Pragr, Varaška, Sojka, Kosek, Alexander, Kone, Ledecký
Náhradníci: Svatek, Bezpalec, J. Šplíchal, Mezera, Šašinka, Kopřiva, Voriazidis, M. Šplíchal, Pastornický
Trenér: Roman Nádvorník

FK Viktoria Žižkov: Myška – Štrombach, Král, Pek, Buneš, Höng – Jankovský, Kabancov, Žežulka, Bazal – Voltr

FK Viktoria Žižkov

Pražský celek vévodí tabulce třetí nejvyšší soutěže. V dosavadních patnácti kolech získal 38 bodů se skóre 35:6. Nejlepším střelcem týmu ja Radek Voltr, který dal 10 branek. V týmu Václava Kotala působí řada zajímavých jmen. Kromě již zmíněného Radka Voltra i Václav Kadlec nebo Milan Jirásek.

Poslední tři zápasy

Žižkov VS. Zápy 1:0
Žižkov VS. Jablonec B 4:1
Žižkov VS. Živanice 2:0

FC SILON Táborsko

Jihočeský tým je aktuálně na devátém místě druhé nejvyšší soutěže. V šestnácti zápasech získal 20 bodů s negativním skóre 15:22. Nejlepším střelcem týmu je dvaadvacetiletý Senegalec Sy, který dal již 5 branek. Táborsko už v letošním ročníku Tipsport ligy nastoupilo. V úvodním utkání podlehlo Bohemians 1905 1:3, jedinou branou poraženého týmu vstřelil Pavel Svátek.

Bohemians 1905 VS. Táborsko 3:1
Slavia B VS. Táborsko 2:2
Táborsko VS. Sigma Olomouc B 2:0
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci zimní přípravy se koná již tradiční Tipsport liga, v níž se dnes představí SILON Táborsko a Viktoria Žižkov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.