30.11.2022, 13:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Ondřej Černý cz

Tipsport: 2.19 3.82 2.61

83

83. BEZPALEC - 1:1

83

Táborsko právě vstřelilo branku! Máme srovnáno! Po centru z levé strany se odrazil míč kousek za vápno, kde si ho našel střídající MICHAL BEZPALEC a tvrdou ranou přesně k tyči dokázal vyrovnat stav zápasu na 1:1.

66

66. VOLTR - 0:1

66

Žižkov právě vstřelil branku! První branka zápasu je na světě po skoro sedmdesáti minutách. Po chybě domácích při rozehrávce se k míči ve vápně soupeře dostal RADEK VOLTR, který parádní střelou poslal Žižkov do vedení.

51

Domácí si rychle vyměnili míč na pravé straně a Musa centroval do vápna, kde našel hlavu Ledeckého. Zkušený forvard však mířil mimo tři tyče.

35

Deset minut před poločasem dostal míč do pokutového území Ledecký, který pravačkou napálil pouze před sebou stojícího brankáře Myšku.