Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – Angers SCO

0:0

koniec (0:0)

05.02.2023, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • 22. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 2.05 3.54 3.91

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:16. (17:01:02)
Více spokojené s bodem je Angers SCO. tento tým je velmi slabý v koncovce a dnes jelikož hraje s velkou tvrdostí až surovostí měl přijít o vyloučené Mendyho a Abdelliho. FC Lorient si s houževnatě bojujícím soupeřem nevěděli rady po celých devadesát minut a proto připisují na své konto důležitou bodovou ztrátu.

Po odehraných padesátisedmi minutách dobrý pokus bín Táliba zneškodnil brankář Mannone a ještě lepší zásah předvedl proti zakončení Abdelliho osmnáct minut před koncem utkání.

90+6

90+5

Ještě proběhne rohový kop pro Lorient z pravé strany hřiště.

90+4

Cathlineho střela z dobré pozice minula branku soupeře.

90+3

Žlutá karta pro tým Angers SCO (Himad Abdelli) za faul.

90+3

Velmi ostrý faul na domácího hráče končí opět pouze žlutou kartou, no nevím přišlápnutí oběma nohama svelkou razancí, klidn ěmohla být i rovnou červená.

90+1

Hráči Angers marně dobývají pokutové území soupeřže z levé strany hřiště.

90

Žlutá karta pro tým Angers SCO (Miha Blažič) za zdržování hry.

90

Rozhodčí nastaví 5 minut!

89

Žlutá karta pro tým FC Lorient (Gédéon Kalulu) za faul.

89

Faul na bín Tálíba se ještě obešel bez žluté karty, další faul na Ghoulama již nikoliv.

88

Vzápětí se právě Siriné Cjene Doucouré dopustil faulu.

87

Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Zinedine Ould Khaled.

85

Centr z rohového kopu hráčů Lorientu byl přetažený.

85

Po střele Doucourého, která končí pouze rohem marně reklamovali u rozhodčího hráči Lorientu hru rukou v pokutovém území.

84

Kapitán Le Goff po předchozím osobním souboji, kdy se srazil se svým spoluhráčem hlásí drobné zdravotní problémy.

83

Brankář Bernardoni má přehled a včas odkopl míč mimo dosah atakujícího protihráče.

82

Střela z dálky byla včas zablokována bránícím hráčem Lorientu na hranici pokutového území.

0:0

Karty:   75. Le Fée (LOR), 89. Kalulu (LOR) – 24. B. Mendy (AGR), 63. Chetti (AGR), 90. Blažič (AGR), 90+3. Abdelli (AGR)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:16.

FC Lorient: Mannone – Le Goff (C), Meité, Talbi, Kalulu – Makengo, Le Fée – Faivre (80. Doucouré), Ponceau (61. Cathline), Dieng (73. S. Diarra) – I. Koné (81. Aouchiche).
Náhradníci: Pollersbeck – Yongwa, Silva, Wackers, Innocent.

Tréner: Régis Le Bris

Angers SCO: Bernardoni – Chetti (67. Ghoulam), Blažič, Hountondji, Valery – Abdelli, bin Tálib (C), B. Mendy, Salama (66. Sima) – Hunou (87. Khaled), Niane (70. Capelle).
Náhradníci: Borne – Amadou, Ousm. Camara II, Šabanović, Thioub.

Tréner: Abdelaziz Bouhazama