koniec (1:0)

05.02.2023, 15:00 • City Ground, Nottingham • 22. kolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 2.8 3.46 2.64

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:14. (16:57:14)
Hráči Nottinghamu Forest se objímají po vydřeném vítězství 1:0 nad Leedsem, který prodloužil sérii bez vítězství na sedm utkání. V prvním poločase byli přitom hosté jasně lepší, inkasovali z jediné střely Nottinghamu a sami zahodili několik obrovských šancí, v nichž si převážně vylámali zuby na výborném Navasovi. Ten při svém debutu po příchodu z Paris Saint-Germain vychytal čisté konto, ve druhém poločase již neměl žádnou práci, naopak domácí dvakrát těsně minuli šibenici a o těsnou výhru se tak strachovali až do poslední vteřiny.

90+5

90+5

Diváci mohutně pískají, hraje se už dlouho po vypršení avizovaných čtyř minut, ale vzhledem ke střídání ještě Leeds může dokončit poslední akci.

90+3

Do skrumáže centroval Greenwood, ale jedna z posledních nadějí hostů na vyrovnání zhasla, domácí hlavičkáři situaci zvládli a míč se odráží za čáru od útočícího hráče.

90+2

Leeds bude kopat krátký roh zprava, přestože na zemi leží domácí Aurier. Na standardku mezitím běží i hostující brankář Meslier.

90+1

Žlutá karta pro Nottingham Forest. Útočným faulem se provinil Sam Surridge.

90

Nastavují se 4 minuty.

90

Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Neco Williams, poprvé od jara 2018, kdy sestoupil se Swansea, se v Premier League představuje zkušený André Ayew.

89

Dnešní utkání sleduje 29 363 diváků.

88

Cooper si proti napadání Surridge, jenž má dost sil, pomohl malou domů Meslierovi. Z následné akce přes celé hřiště však Leeds nevybojoval roh a kope se od domácí brány.

86

Gibbs-White vysunul presink a sebral hostům míč, Williamse o něj však vzápětí zase odstavil Summerville.

83

Naposledy střídá Leeds United:
ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Sam Greenwood.

83

Colback si pokryl míč tělem u rohového praporku a zatím špatně hrající McKennie do něj zezadu vrazil.

81

Gibbs-White vystihl mizernou rozehrávku McKennieho dozadu, jenže sám u postranní čáry neudržel při pokusu o finesu míč na hrací ploše.

80

Na Rutterovu přihrávku vystartoval Summerville z postavení mimo hru.

78

Naprosto sám byl v šestnáctce Leedsu Surridge, míč k němu posunul z hlavičkového souboje Gibbs-White, jenže točenou střelu umístil domácí náhradník těsně vedle horního růžku brány.