koniec (1:0)

28.03.2023, 20:45 • Stade de Genève (Ženeva) • Skupina I • Pavel Černý cz

Tipsport: 1.33 5.21 9.85

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:8. (22:43:04)
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které domácí přidali další dvě branky. Nejprve se krátce po začátku druhého poločasu prosadil Mohamed Zeki Amdouni, čímž dal na kopačky Švýcarska potřebný klid. Za pět minut pak udal skóre konečný ráz Silvan Widmer. Hosté byli po většinu utkání jednoznačně horším týmem, takže si z dnešního kvalifikačního klání po zásluze neodnáší ani bod. To Švýcaři mohou slavit, protože do skupiny I vstoupili dvěma výhrami podle papírových předpokladů. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+3

90+3

90+3. Okafor přestřelil

90+3

Noah Okafor ještě běžel sám na brankáře, ovšem poslal míč nad branku.

90+2

Izraelci ještě chvíli kombinovali na útočné polovině, ale opět o míč přišli.

90+1

Hosté se ještě dostali na útočnou polovinu, kde však zahráli rukou, takže se hra obrací na druhou stranu.

90

I za rozhodnutého stavu se nastavují ještě 3 minuty.

90

Silvan Widmer stáhl unikajícího Jehezkela, za což ještě vidí žlutou kartu.

90

Fabian Rieder nacentroval do vápna od rohového praporku, nicméně našel pouze hlavu bránícího hráče.

89

Na pravou stranu si nabíhal Silvan Widmer, leč přihrávka na něj byla příliš dlouhá, takže míč mizí v autu.

88

Švýcarsko má míč na kopačkách a nepouští soupeře k žádnému ohrožení Sommerovy branky.

86

Domácí se prokombinovali až do střelecké pozice Okafora, který však vůbec netrefil prostor vymezený třemi tyčemi.

85

Noah Okafor střílel ze střední vzdálenosti. Branku sice trefil, ovšem stál v ní připravený brankář Glazer.