koniec (2:0)

28.03.2023, 16:30 • Stadion v Městských sadech, Opava. • Tomáš Chalupa cz

: 3.7 3.5 2.75

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek úterního večera přeje Tomáš Chalupa. (18:28:20)
Je konec! Česká republika si zcela jednoznačně poradila s Portugalskem a zvítězila 3:0. O výhře domácí rozhodli už v první půli, z rohových kopů se prosadili Šigut a Matys. Do zápasu hosty mohl vrátit Djaló, na konci první půle ale penaltou pohrdl. Češi naopak ještě po změně stran přidali třetí branku, kterou vstřelil střídající Filip Horský.

90+5

90+4

Portugalsko bude ještě kopat roh.

90+4

Část přítomných fanoušků si už žádá ukončení a utkání. S přihlédnutím k počasí se jim nelze divit.

90+2

Průběhem utkání zjevně naštvaný Renato Veiga vypálil z nějakých třiceti metrů, mezi tři tyče však svůj projektil nevměstnal.

90

Hlavní rozhodčí ještě utkání nastavuje o pět minut.

90

Rohové kopy jsme nakonec viděli hned dva, vznikl z nich ovšem pouze brejk soupeře. Naštěstí pro Čechy všechno dobře dopadlo, nebezpečí dobrým vyběhnutím uhasil Horníček.

89

Tak přeci jen jsme ještě málem viděli jednu branku! Centr domácích propadl na zadní tyč k Alijagičovi, jeho ránu ale defenziva Portugalska zblokovala a následně odvrátila na roh.

89

Žlutá karta pro tým Česko (Suchomel).

87

Troufám si tvrdit, že už toho příliš zajímavého neuvidíme. V těžkých podmínkách momentálně Češi soupeře nechávají kombinovat daleko od své branky a všichni aktéři jsou si dobře vědomí toho, že je o výsledku rozhodnuto.

86

Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází Křišťan, přichází Alijagič,
ze hřiště odchází Kabongo, přichází Uriča.

84

Po delší době se do hry dostal také Horníček, který úspěšně boxoval centr letící do jeho území.

83

Český nákop za obranu Portugalska zastavuje zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

83

Novic na hřišti José Marques si na pravé straně pomohl v souboji s hráčem Česka nedovoleně.

82

Kramář na vlastní půlce přihrál nepřesně a hosté se tak zadarmo dostávají k míči.

81

Ten ovšem stejně, jako před zhruba pěti minutami, odklízí hned první bránící hráč.