koniec (1:3, 1:1, 1:0) Stav série: 3:1

02.04.2023, 15:00 • HMS Karlovy Vary • 2. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 2.0 5.0 2.58

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (16:52:15)
Je konec! Otrokovice dokázaly dnes uhrát těsné vítězství 3:4 a série se bude stěhovat zpět do Otrokovic. Karlovy Vary budou mít další mečbol ve středu 5.4.2023
Branky a nahrávky: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila). Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 4:17. Diváci: 225. Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl.

59:50

Velcova střela minula branku Kohúta.

59:30

Nepřesná přihrávka Klápy končí vedle hřiště.

59:12

Karlovy Vary hrají v šesti!

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44

Červenka faulovaný Langem, což Otrokovicím vyhovuje.

58:37

Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

58:19

Před brankou byl úplně volný Nehila, ale Váradi skvěle zasáhl a drží svůj tým nad vodou!

57:21

Otrokovice skvěle dostupují hráče s míčkem a domácí to mají velmi těžké.

56:38

Další útočné snažení Karlových Varů, ale zatím se jim nedaří dostat na dostřel domácí brance.

55:40

Peter Nehila trefil horní tyč domácí branky!

55:26

Karlovy Vary se teď dostaly na polovinu soupeře a snaží se ještě udeřit, než vyšlou Váradiho na střídačku.

54:49

Do hry se teď nechtěně připletl rozhodčí. Rozehrávat budou Otrokovice, které odevzdají míček domácím.

54:13

Otrokovice teď na chvilku zdržely Karlovy Vary na své polovině.

53:23

Blíží se nám konec třetí třetiny a domácí se rozhodně budou snažit, aby vyrovnali a poslali utkání do prodloužení.

52:54

Nehila se vydal do rychlého protiútoku, ale byl velmi rychle o míček obrán.

3:4

Góly a asistencie: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 4:17.

FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi (Eckhardt) – Smolka, Korbel, Zeman, Kalaš – Velc, Lebeda, Navrátil, Zahraj, J. Zavadil, Šimeček, Tomčo, Klápa, Strachota, Svatek, Tyl, Torma, Lang, Hurt.
Tréner: Marek Mandler

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Pujin) – Halama, L. Kubíček – Červenka, Sovják, Kelemen, Grlický, Nehila, Zapletal, Hrabal, Zouhar, Minich, Šefčík, Štourač, Vykopal, Grich.
Tréner: Karel Ševčík

Rozhodca: Jiří Šedivý a Radek Štengl