koniec (1:3, 1:1, 1:0) Stav série: 3:1

02.04.2023, 15:00 • HMS Karlovy Vary • 2. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 2.0 5.0 2.58

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (16:52:15)
Je konec! Otrokovice dokázaly dnes uhrát těsné vítězství 3:4 a série se bude stěhovat zpět do Otrokovic. Karlovy Vary budou mít další mečbol ve středu 5.4.2023
Branky a nahrávky: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila). Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 4:17. Diváci: 225. Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl.

59:50

Velcova střela minula branku Kohúta.

59:30

Nepřesná přihrávka Klápy končí vedle hřiště.

59:12

Karlovy Vary hrají v šesti!

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44

Červenka faulovaný Langem, což Otrokovicím vyhovuje.

58:37

Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

58:19

Před brankou byl úplně volný Nehila, ale Váradi skvěle zasáhl a drží svůj tým nad vodou!

57:21

Otrokovice skvěle dostupují hráče s míčkem a domácí to mají velmi těžké.

56:38

Další útočné snažení Karlových Varů, ale zatím se jim nedaří dostat na dostřel domácí brance.

55:40

Peter Nehila trefil horní tyč domácí branky!

55:26

Karlovy Vary se teď dostaly na polovinu soupeře a snaží se ještě udeřit, než vyšlou Váradiho na střídačku.

54:49

Do hry se teď nechtěně připletl rozhodčí. Rozehrávat budou Otrokovice, které odevzdají míček domácím.

54:13

Otrokovice teď na chvilku zdržely Karlovy Vary na své polovině.

53:23

Blíží se nám konec třetí třetiny a domácí se rozhodně budou snažit, aby vyrovnali a poslali utkání do prodloužení.

52:54

Nehila se vydal do rychlého protiútoku, ale byl velmi rychle o míček obrán.

52:22

Otrokovice drží balónek na svých holích a nikam teď nespěchají.

51:42

František Vykopal se snažil s míčkem dostat až před branku Váradiho, ale domácí obránci ho včas zastavili.

51:04

Halama napomínán rozhodčími po tvrdém souboji u mantinelu, nakonec se vše řeší ráznou domluvou.

50:20

Otrokovicím by se hodilo uklidnit na chvíli celou hru, ale Karlovy Vary je stále napadají.

50:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:22

Další souboj u mantinelu, tentokrát Hurt se uvolnil ze sevření, ale nakonec je pískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

48:48

Klápova zadovka mířila až moc dozadu a Tyl jí nedokázal zakončit do branky hostů.

48:15

Grlický bojuje v rohu, vzápětí upadl před brankou Váradiho, ale faul rozhodčí pískat nebudou.

47:53

Velc šel do protiútoku a byl jasně postrčen hráčem Otrokovic, ale nic se nepíská a hraje se dál.

47:08

Hrabalova střela ze středu hřiště našla pouze úspěšně zasahujícího brankáře domácích.

46:35

Váradi se zlobí na rozhodčí, aby už vyloučili další seknutí hole na jeho osobu, ale rozhodčí stále ještě v dnešním zápase nevyloučili.

46:04

Lebeda dostal přihrávku na pravou stranu, ale trestuhodně jen míček ve skvělé pozici napálil do Kohúta!

45:30

Skvělá Strachotova střela na vzdálenější tyč, kterou hostující brankář dokázal vyškrábnout!

45:09

Rozhodčí zatím ve třetí třetině dost přerušují hru, což se nejspíše nelíbí Karlovým Varům.

44:45

Rána Vykopala po rychlé rozehrávce skočila pouze zablokovaná před Váradim.

44:14

Hra se nám už trochu otevřela a hraje se ze strany na stranu.

43:44

Halama fauloval v rohu hřiště za brankou Váradiho a rozhodčí si toho všimli.

43:14

Rána Zapletala, který si vylámal zuby na skvěle chytajícím Váradim!

42:37

Domácí pokračují v obléhání domácí branky a snaží se rychle i o ten vyrovnávací gól.

42:01

42:01 Michal STRACHOTA - 3:4

42:01

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Máme sníženo na rozdíl jediné branky! Miloš Tyl skvěle předal balónek na nabíhajícího MICHALA STRACHOTU, který neměl žádný problém dokázat dostat míček za záda Kohúta! Asistence: Miloš Tyl.

41:37

Tohle už zavánělo faulem na dvě minuty, ale rozhodčí zatím k tomuto verdiktu nepřistoupili.

41:02

Karlovy Vary hrají na míčku, Otrokovice se zatím pouze brání, což jim s dvougólovým náskokem bohatě stačí.

40:20

Domácí hned zaútočili, ale nic nebezpečného z toho nebylo.

40:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Střely ve druhé části 13:3.
Další třetina začne přibližně v 16:20.
Je za námi druhá třetina, která přinesla dvě branky. Nejdříve se prosadili hosté, kteří už vedli 4:1, ale Karlovy Vary ještě před přestávkou dokázaly snížit na 2:4 z jejich pohledu.

40:00

39:16

Další zákrok Kohúta, který konečky prstů dokázal zasáhnout!

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:09

Miloš Tyl našel krosem Strachotu, ale ten bekhendem přestřelil branku Kohúta.

37:28

Pohotová střela Velce končí těsně mimo hostující branku!

37:13

Velc se snaží napadat rozehrávku Otrokovic, ale není mu to zatím nic platné.

36:36

Pomalu se nám blíží konec druhé třetiny a domácí by rádi ještě snížily na rozdíl jediné branky.

35:52

Karlovy Vary teď drží svého soupeře na jejich polovině, ale vše končí střelou Tyla mimo branku.

35:11

Dobrá rána Jiřího Halamy, ale opět byla nepřesná a neskončila mezi třemi tyčemi.

34:45

Kohút musel zase dávat pozor, což se také stalo a připisuje si další úspěšný zákrok.

34:04

Klápa se vytočil do střelecké pozice, ale minul levou tyč hostující branky.

33:23

Váradi zabránil teď jasnému gólu a drží svůj tým nad vodou!

32:37

32:37 Michal KLÁPA - 2:4

32:37

Karlovy Vary snižují na rozdíl dvou branek! Michal Strachota dostal přihrávku do běhu a následně předal míček na MICHALA KLÁPU, který z první dokázal trefil odkrytou klec Otrokovic! Asistence: Michal Strachota.

32:30

Velc se dostal až ke střele ze středu hřiště, ale hostující gólman skvěle chytá jeho pokus!

32:04

Nepříjemná rána Františka Vykopala proletěla jen nad horní tyčí domácí branky.

31:37

Tylova střela šla do boční sítě Kohútovy branky.

31:11

Strachotova střela zkusil vystřelit přes Hrabala, ale trefil pouze jeho nohy.

30:39

Karlovy Vary drží míček na svých holích a stále se snaží o skórování, ale chybí jim koncovka.

30:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny dnešního zápasu.

29:15

Stále sledujeme stejný obraz hry, kdy Otrokovice drží míček a Karlovy Vary se je snaží napadat.

28:24

Karlovy Vary se už snaží co nejrychleji napadat rozehrávku hostujícího celku, což se jim zatím daří úspěšně.

27:40

27:40 Marek ZAPLETAL - 1:4

27:40

Otrokovice právě vstřelily branku!
Po skvělých zákrocích Kohúta je tu branka na druhé straně! Peter Nehila našel přesnou přihrávkou volného MARKA ZAPLETALA, který se z první dokázal trefit do spodní části branky Váradiho. Asistence: Peter Nehila.

27:02

Adam Kohút skvěle vyškrábl střelu od Karlových Varů a drží svůj tým!

26:27

Vykopal si sběhl pro míček, ale i on má problém s rozehráním útočné akce, protože je domácí začali napadat.

25:45

Zatím stále opatrná třetina, která nenabídla prakticky žádnou větší šanci.

24:56

Navrátil nabral rychlost, protáhl se u levého mantinelu, ale byl zastaven v rohu hřiště za brankou Kohúta.

24:16

Ševčík kombinuje s Halamou na své polovině a moc dobře vědí, že nemají kam spěchat.

23:44

Klápova střela proletěla těsně vedle levé tyče!

23:09

Další zablokovaná střela domácích a hosté tak Kohútovy usnadňují práci.

22:40

Grlický se snaží najít někoho v zajímavé pozici, ale zatím se mu to nedaří.

22:02

Druhá třetina je zatím o dost opatrnější než ta první, což určitě vyhovuje Otrokovicím.

21:25

Strachotova střela ze středu hřiště nalezla pouze dobře připraveného Kohúta.

20:49

Otrokovice se snaží nyní o nějakou překvapivou kombinaci, ale zatím neúspěšně.

20:21

Další úspěšně zablokovaná střela od hostů.

20:01

20:01

Střely v první části 7:5.
Další třetina začne přibližně v 15:41.
Je za námi první třetina, kterou začali lépe domácí, kteří vedli v čase 2:27 1:0, ale poté Otrokovice zabraly a dvěma rychlými slepenými góly dokázaly otočit stav utkání na 2:1. Ještě jeden gól se podařilo dát Otrokovicím gól do konce třetiny a stav je po první dvacetiminutovce 1:3.

20:00

19:40

Hosté mají míček na svých holích a do konce třetiny se už nic nestane.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:04

Peter Nehila zpoza branky dal na Grlického, který těsně minul branku domácích!

17:29

Otrokovice se už zatáhly a hodlají hrát pouze na brejky.

16:51

Karlovy Vary teď v klidu kombinují na své polovině a nikam se neženou.

16:22

Zatím se hraje ve vysokém tempu a ani jeden z brankářů nemá chvilku klid.

15:56

Velc si potáhl míček, ale Grlický dokázal jeho ránu z úhlu úspěšně zablokovat mimo hřiště.

15:21

Zapletalova střela z rychlého protiútoku o dost minula branku domácího celku.

14:53

Peter Nehila šel rychle do protiútoku, ale rychle o míček zase přišel.

14:18

Tomčova střela skončila už u prvního blokujícího hráče a Kohút tak nemusel zasahovat.

13:29

Dobrá střela Vykopala ze středu hřiště, ale tu likviduje Váradi, který si proti střele včas povyjel a zasáhl!

12:59

Diváci v hale zatím asi nejsou spokojení a podporují svůj tým co jen to jde.

12:23

Karlovy Vary odpovídají na inkasovanou branku delším tlakem, ale zatím je to bez větší šance před Kohútem.

11:34

11:34 Tomáš SOVJÁK - 1:3

11:34

Otrokovice už vedou o dvě branky! Marek Zapletal dostal přesnou přihrávku na levý mantinel odkud adresoval rychlou přihrávku do středu hřiště na TOMÁŠE SOVJÁKA, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči nedal šanci Váradimu na zákrok! Asistence: Marek Zapletal.

11:08

Útok Hurta, který vedl po levé straně zastavil jeden z hostí ještě před brankou Kohúta.

10:32

Zemanova dalekonosná střela proletěla těsně mimo levé tyče hostující brány.

10:19

Velké štěstí, že Klápa nedorazil míček do odkryté klece hostujícího celku a stav je tak stále stejný 1:2!

10:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:28

Hurtova střela ze středu hřiště orazítkovala horní tyč Kohútovy branky!

8:37

Grich obešel obránce a na druhé straně mu nabíhal Kubíček, kterému také míček poslal, ale tomu chyběly dva kroky navíc, aby přesně zakončil.

8:13

Další rána od domácích, Kohút zatím úspěšně chytá.

7:38

Klápova střela ze středu hřiště byla úspěšně zablokovaná hostujícími obránci.

6:55

Teď sledujeme trochu klidnější část hry, kdy domácí s míčkem nikam nespěchají.

6:35

Velcova rána trefila Kohúta pouze do masky.

6:22

Nedovolený zákrok domácího celku. Otrokovice budou rozehrávat v blízkosti Váradiho branky.

5:40

Na druhé straně Lebeda si dlouho rovnal míček až ho nakonec hostující obránci dostihli a zablokovali mimo branku jeho střelu.

5:04

Grich nahrál na Vykopala, který střílel ihned od mantinelu, ale bohužel pro něj jen do bloku.

4:34

Strachotova rána z otočky těsně minula Kohútovu branku!

4:13

Karlovy Vary se snaží rychle odpovědět, ale zatím se jim to nedaří.

3:08

3:08 František VYKOPAL - 1:2

3:08

A další gól Otrokovic! Vlastimil Červenka rozehrál na FRANTIŠKA VYKOPALA ,který si pokryl míček a střelou z pravé strany vymetl levý horní roh Váradiho branky! Asistence: Vlastimil Červenka.

2:59

2:59 Marek ZAPLETAL - 1:1

2:59

Máme srovnáno! Peter Nehila zpoza branky nahrál na MARKA ZAPLETALA, který se z první dokázal prosadit a srovnává stav utkání! Asistence: Peter Nehila.

2:27

2:27 Matyáš VELC - 1:0

2:27

Nakonec to jsou domácí, kteří jdou do vedení! Ondřej Hurt posunul míček na levé straně na MATYÁŠE VELCE, který se dokázal z otočky prosadit a posílá svůj tým do vedení 1:0! Asistence: Ondřej Hurt.

2:21

Adam Štourač orazítkoval tyč branky Váradiho!

1:59

Hurt šel do brejku 3 na 2, ale míček si dal daleko od hole a o míček přišel.

1:31

Otrokovice budou hrát dnes dost opatrně, protože sebemenší chyba by jim mohla prohrát důležitý zápas.

1:05

Otrokovice měly rozehrávku z velkého brankoviště, kdy střílel Kubíček, ale pouze do dobře postaveného bloku domácích!

0:28

Klápa z pravé strany se snažil překvapit Kohúta střelou na bližší tyč, ale hostující gólman úspěšně zasáhl.

0:01

Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Oba týmy už nastupují na hrací plochu a za chvíli můžeme začít.
Úvodní sestavy

Trenér: Marek Mandler

Trenér: Karel Ševčík
Rozhodčími dnešního zápasu budou pánové Jiří Šedivý a Radek Štengl.
Bodování

Nejvíce kanadských bodů v play-down má za domácí Karlovy Vary Michal Klápa (20 KB), za hosty z Otrokovic má nejvíce bodů Peter Nehila celkem (11 KB).
Průběh série

První zápas se odehrál v Otrokovicích, kde díky skvělé první třetině Karlovy Vary vyhrály 3:1 a tento náskok si dokázaly udržet a vyhrát 7:4.
Druhý zápas a druhý den v Otrokovicích přinesla další zápas, kdy se opět podařilo vyhrát Karlovým Varům, které tentokrát rozhodly dobrou druhou třetinou a vyhrály 5:3 a vedli v sérii 2:0.
Třetí zápas se odehrál včera v Karlových Varech, kde jsme dlouho sledovali tuhý boj a po 60 minutách byl výsledek 1:1. V prodloužení byli šťastnější domácí, kteří díky Strachotovy vyhráli 2:1 a v sérii vedou 3:0 a dnes mohou rozhodnout o tom, že se zachrání v Superlize.
Vítáme vás u on-line přenosu ze 3. utkání 2.kola play-down mezi týmy FB Hurrican Karlovy Vary – PSG Panthers Otrokovice. Utkání začíná v 15:00.

3:4

Góly a asistencie: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 4:17.

FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi (Eckhardt) – Smolka, Korbel, Zeman, Kalaš – Velc, Lebeda, Navrátil, Zahraj, J. Zavadil, Šimeček, Tomčo, Klápa, Strachota, Svatek, Tyl, Torma, Lang, Hurt.
Tréner: Marek Mandler

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Pujin) – Halama, L. Kubíček – Červenka, Sovják, Kelemen, Grlický, Nehila, Zapletal, Hrabal, Zouhar, Minich, Šefčík, Štourač, Vykopal, Grich.
Tréner: Karel Ševčík

Rozhodca: Jiří Šedivý a Radek Štengl