koniec (1:0, 1:0, 2:1)

29.09.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 6. kolo • Michal Pospíšil cz

Tipsport: 1.43 5.56 5.87

To už je ode mě pro dnešek všechno, loučím se vámi a budu se těšit u dalších přenosů. (20:35:32)
Dynamo od první do poslední minuty kontrolovalo průběh utkání a po zásluze přidává do tabulky další tři body. Skvělým střeleckým výkonem se opět blýskl Lukáš Radil, nulu Romanu Willovi překazil v posledních vteřinách dotěrný Filip Jansa.
Celkový počet střel na bránu: 40:15
Nejlepším hráčem na hostující straně byl vyhlášen po zásluze Samuel Hlavaj, na domácí straně si pro cenu jede dvougólový Lukáš Radil.

59:50

Plzeň právě vstřelila branku! Branka nakonec platí a hosté alespoň čestným gólem korigují! Největší sílu na brankovišti ukázal FILIP JANSA, který dotlačil puk těsně za brankovou čáru – 4:1! Asistence: Luke Adam

59:50

Po zmatcích na brankovišti byli hosté v přesile a možná dotlačili puk za ležícího Willa. Rozhodčí ještě zkoumají z vlastní inciativy, jestli gól uznat.

59:35

Mandát jen těsně minul vzdálenější šibenici.

59:16

Poulíček vyhazuje od mantinelu a Musil skáče na led.

58:26

Rákos odpaluje puk za bránu Hlavaje.

57:42

Rekonen pálil jen do Hrádka, který do jeho střely zaklekl.

57:16

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
David Musil – 2 min., podrážení.

56:32

Hosté si neví s přechodem do útočné třetiny rady, a tak opět nahazují jen na zakázané uvolnění.

55:45

Paulovič dotíral nebezpečně před bránou, ale puk poslal vedle.

54:57

Vondráček posílá puk ven z pásma tak, aby to nebyl icing.

53:43

A v domácí aréně mohlo být znovu veselo! Tomáš Hyka dostal puk do samostatného úniku, puk sice procpal mezi betony brankáře, ale puk se dokutálel jen těsně vedle tyče.

52:48

Dynamo právě vstřelilo branku! Dynamo ještě nemá dost a navyšuje skóre! Devadesát procent tohohle gólu jde jednoznačně za Robertem Kousalem, který přešel pásmo, vyhnul se dvěma soupeřům a připravil zcela volnou dálnici pro LUKÁŠE RADILA, který se z těchto pozic letos nemýlí – 4:0! Asistence: Robert Kousal

51:37

Na puku už je zase Dynamo a hosté čekají na obranné modré.

4:1

Góly a asistencie: 2. Radil (T. Dvořák, Hrádek), 31. Zohorna (R. Kousal, Vála), 45. Vála, 53. Radil (R. Kousal) – 60. Jansa (Adam)

HC Dynamo Pardubice: Will (Klouček) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Bučko, Vála, Hrádek, Kolář – Cienciala, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Říčka, Poulíček (A), Paulovič – Mandát, Rákos, Vondráček.
Tréner: Václav Varaďa

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Pavlát) – Kvasnička, Zámorský, Houdek, Dujsík, Piskáček (A), Jiříček – Schleiss (C), Lev (A), Holešinský – Hrabík, Adam, Pour – Benák, Mertl, Rekonen – Straka, Jansa, Matýs – Indrák.
Tréner: Petr Kořínek

Rozhodca: Kika, Vrba – Axman, Bohuněk