3:5

koniec (1:1, 2:3, 0:1)

25.11.2023, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Mateo cz

Tipsport: 2.28 4.07 2.79

Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit na počtenou někdy příště. (04:31:46)

Česká a slovenská stopa
Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:58

Tři hvězdy utkání
1. Alexander Romanov (NYI) 0+2
2. Drake Batherson (OTT) 2+0
3. Oliver Wahlstrom (NYI) 1+1
Utkání je za námi. V poslední třetině padla už jen jedna branka, kterou dal ve 46. minutě Holmström po dobré orientaci na hranici brankoviště. Ottawa pak měla několik dobrých šancí, ale i přes závěrečnou hru bez brankáře nakonec Ottawa nezdramatizovala konec utkání a Islanders udrželi vedení a mohou slavit vítězství.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:14

Varlamov teď proti Tkachukovi vytáhl parádní semafor a přerušuje hru. Buly před jeho bránou.

57:55

Ottawa to zkouší bez brankáře!
Po komerční pauze budeme pokračovat.

57:47

Varlamov si nahozený puk raději ukryl do lapačky a hra je přerušena. Buly před jeho bránou.

56:30

Tkachuk dobrou ranou z pravého kruhu minul branku.

55:47

55:22

Sanderson v dobré pozici přestřelil bránu a puk skončil v ochranné síti.

55:00

Ottawa hraje v přesilovce dobře, ale žádnou šanci si zatím nedokáže vytvořit.

53:47

Vyloučení v týmu New York Islanders:
Mathew Barzal – 2 min., sekání.

53:07

Varlamov má puk v lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

52:37

Icing Ottawy. Vhazování před Forsbergem.

52:06

Další zakázané uvolnění New Yorku Islanders. Vhazování znovu před Varlamovem.

3:5

Góly a asistencie: 11. Batherson (B. Tkachuk, Stützle), 31. Stützle (M. Joseph), 32. Batherson (Stützle, M. Joseph) – 14. Palmieri (Romanov, Nelson), 27. Wahlstrom (Romanov, Pageau), 30. Barzal (Palmieri, Nelson), 30. Lee (Wahlstrom), 46. Holmström (Dobson, Mayfield)

Ottawa Senators: A. Forsberg (Sögaard) – Zub, Sanderson, Bernard-Docker, Chychrun, Hamonic, Brännström – Tarasenko, Norris, B. Tkachuk (C) – Giroux (A), Stützle (A), M. Joseph – Batherson, Järventie, Kubalík – Kelly, Chartier, Highmore.
Tréner: D.J. Smith

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Dobson, Pelech, Pulock, Romanov, Mayfield, S. Aho I – Holmström, Horvat, Barzal – Palmieri, Nelson (A), Engvall – Wahlstrom, Pageau, Lee (C) – Clutterbuck (A), Cizikas, Fasching.
Tréner: Lane Lambert

Rozhodca: Hebert, MacPhee – Smith, Barton

Diváci: 17 693