1:5

koniec (0:1, 1:1, 0:3)

25.11.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.59 4.23 2.37

Vancouver vyhrává tento zápas jednoznačně 5:1 především díky dobrému výkonu útočníků a brankáře. Seattle měl nějaké šance, ale dokázal proměnit jen jednu. (06:46:57)

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane v tomto zápase.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

Vancouver právě vstřelil branku!
Po rychlé akci navyšuje hostující celek své vedení, z hranice brankoviště poslal kotouč za brankovou čáru neobsazený ILJA MICHEJEV. Asistence: Conor Garland a Tyler Myers.

57:14

Tyler Myers moho zakončovat, ale neuspěl.

57:00

Hostující celek drží hru v útočném pásmu, zbývající čas rychle ubíhá. Hosté kontrolují hru.

56:33

Filip Hronek se v přesilovce dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

55:25

Tye Kartye – 2 min. + OK, nedovolené bránění, odpyká Kailer Yamamoto.

55:15

Thatcher Demko byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Yanni Gourde.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině i v tomto zápase. Hosté kontrolují hru.

54:43

J. T. Miller pálil z dobré pozice, domácí brankář jeho pokus kryje. Komerční přestávka.

54:23

Hosté měli další zajímavou šanci, ale puk byl před brankou zblokovaný.

52:38

52:38 Nils HÖGLANDER - 1:4

52:38

Hostující celek přidává další branku, po rychlém přenesení hry se střelou na přední tyč prosazuje dnes dobře hrající NILS HÖGLANDER. Asistence: Nils Aman.

52:01

Po komerční přestávce pokračuje utkání dál. Hostující celek vede aktuálně o dvě branky a má duel dobře rozehraný.

1:5

Góly a asistencie: 38. Kartye (Dunn) – 6. Blueger, 33. Joshua (Garland, Aman), 50. Lafferty (Hronek, Q. Hughes), 53. Höglander (Aman), 58. Michejev (Garland, T. Myers)

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson (A), Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle (A) – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Kartye, Bellemare, Yamamoto.
Tréner: Dave Hakstol

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), Hronek, Cole, Juulsen, Friedman, T. Myers – Lafferty, E. Pettersson (A), Michejev – Beauvillier, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Di Giuseppe, Höglander, Aman.
Tréner: Rick Tocchet

Rozhodca: Schlenker, Rank – Mahon, Gibbons