koniec (1:0, 1:1, 1:0)

28.01.2024, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 41. kolo • Michal Jelínek cz

Tipsport: 1.35 5.97 7.35

Ode mě je to vše, přeji hezký večer. (19:42:27)
Pardubice si připsaly deváté vítězství v řadě, Kladno jedenáctou prohru za sebou. Cesta Východočechů za úspěchem odstartovala gólem Libora Hájka z 18. minuty. Ve 24. vyrovnal Jiří Ticháček, jenže brzy poté zareagoval Lukáš Radil. Výsledek 3:1 stanovila ve 45. minutě trefa Mateje Pauloviče. Rytířům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

Střely na branku: 29:31

Nejlepší hráči zápasu:
Matej Paulovič (HC Dynamo Pardubice)
Landon Bow (Rytíři Kladno)

59:45

Rytíři musí začínat další akci ze svého pásma.

59:30

Opět se bude vhazovat před Kloučkem.

59:22

Domácí kombinovali při jízdě k prázdné bráně, ale nepřesná finální přihrávka jim skórovat nedovolila.

59:03

Východočeši vyhodili jen na zakázané uvolnění.

58:56

Po dalším zásahu pardubického gólmana se bude vhazovat po jeho pravici.

58:25

Frolíkovo bekhendové zakončení Klouček zneškodnil dalším kvalitním zákrokem.

58:13

Vimmerovo nahození se od zadního mantinelu odrazilo pod lapačku Kloučka.

58:05

Rytíře zastavil další ofsajd, Bow zůstává na střídačce.

57:42

Odpískáno zakázané uvolnění Pardubic.

57:37

Kladno zatlačilo soka k jeho brankovišti, Klouček následně předvedl výborný zákrok. Přitom to vypadalo, že zakončující hráč míří prakticky do odkryté brány.

56:51

Kladenský brankář je zpátky na střídačce, jeho spoluhráči dobývají obranné pásmo soupeře.

56:43

Odpískán ofsajd Kladna, Bow se vrací do brány.

56:28

Ticháček nahodil od modré čáry, Klouček zasáhl pravým betonem.

56:10

Dynamo vyhodilo kotouč ze svého pásma pryč za cenu zakázaného uvolnění.

56:01

Hosté odvolali brankáře!

56:01

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

3:1

Góly a asistencie: 18. Hájek (Zohorna, Paulovič), 25. Radil (Paulovič, R. Kousal), 45. Paulovič (R. Kousal, Radil) – 24. Ticháček (Smoleňák, Klepiš)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – D. Musil, Čerešňák, Kolář, Košťálek, Vála, Hájek, Švec – Pánik, Zohorna (C), Hyka – Paulovič, R. Kousal (A), Radil – Pavlata, A. Musil, Hrníčko – Mandát, Poulíček (A), Říčka.
Tréner: Marek Zadina

Rytíři Kladno: Bow (Mitens) – Ticháček, Babka, Slováček, Nemčík, Veber, Martenet – Sideroff, Klepiš, Tralmaks – M. Procházka, Smoleňák (C), Melka (A) – Frolík, Jarůšek, Jágr – Jelínek, Vimmer, Bláha.
Tréner: Otakar Vejvoda

Rozhodca: Kika, Cabák – Axman, Bohuněk